کد خبر:16293
پ
esmaeil-amini

چهاردانگه آماده میزبانی مهمانان نوروزی

مسئول سیاسی بخش افزود با توجه به پتانسیل بالای بخش چهاردانگه در زمینه گردشگری، مانند چشه سورت، آبندان الندان (پله)، آبندان چورت و… هر سال در ایام نوروز شاهد حضور گسترده گردشگران از سراسر کشور در این بخش می باشیم.

 

اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه امروز 26 اسفند 1393 در گفتگو با خبر نگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری گفت، بخش چهاردانگه آماده میزبانی از مهمانان نوروزی می باشد.

 

مسئول سیاسی بخش افزود با توجه به پتانسیل بالای بخش چهاردانگه در زمینه گردشگری، مانند چشه سورت، آبندان الندان (پله)، آبندان چورت و… هر سال در ایام  نوروز شاهد حضور گسترده گردشگران  از سراسر کشور در این بخش می باشیم.

 

بخشدارچهاردانگه  در زمینه اسکان مهمانان نوروزی اظهار داشت با همکاری اداره آموزش و پرورش، 10 اتاق در مدرسه فردوسی کیاسر با امکانات درجه یک ، چهار اتاق در روستای الندان، خانه فرهنگیان لنگر  برای اسکان مهمانان  نوروزی تجهیز شده است و دبیرستان شبانه روزی المهدی به صورت آماده باش می باشد که در صورت نیاز برای اسکان مهمانان استفاده می شود.

 

امینی  در رابطه با جاذبه فوق العاده بخش چهاردانگه در زمینه گردشگری روستایی گفت از تمام دهیاران و شورا های اسلامی روستاهای بخش خواسته شده است فضا و امکانات روستاها را برای جذب گردشگران فراهم نمایند.

 

وی درزمینه آمادگی شهر کیاسر افزود ، فضا سازی مناسب برای سطح شهر از طرف شهرداری کیاسر ، نصب بنر در ورودی و خروجی شهر، آماده سازی پارک شهر ، هماهنگی با هیات امنای مساجد در خصوص بازگشایی مساجد در ایام تعطیلی عدم حفاری در این ایام  برای رفاه مسافران در نظر گرفته شده است.

 

بخشدار در باره مسایل امینی بخش در ایام تعطیلات عید گفت، مقرر شد نیروی انتظامی بخش در حفظ و امنیت منطقه در ایام تعطیلات با تلاش مضاعف از اماکن عمومی و پذیرایی بین راهی بصورت مستمر سرکشی و در صورت مشاهده هر نو تخلف طبق مقررات برخورد نمایند. همچنین مقرر شد، نیروی انتظامی ، سپاه کیاسر، پلیس راه  – پایگاه امداد و نجات – پایگاه مقاومت – شوراهای اسلامی و دهیاران نسبت به امنیت منطقه و جاده ای و سطح روستاها  اقدام نمایند.

 

وی در زمینه وضعیت مراکز بهداشتی بخش اظهار نمود، مقرر شد مراکز بهداشتی در مانی تلمادره – کیاسر-  زلم رودبار در ایام تعطیلات نوروزی به صورت شبانه روزی حتی در ایام جمعه ها کشیک و از اماکن عمومی واحدهای پذیرایی و اقامتی به صورت مستمر سرکشی نمایند.

 

امینی بخشدار چهاردانگه ضمن تبریک مجدد  عید از تمام مسافران نوروزی خواست با توجه به اینکه شروع سال جدید با شهادت حضرت زهرا (ع) متقارن شده است ، شان این ایام را حفظ نمایند.

کلیدواژه : امینیبخشدار
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • دی. 26 اسفند 1393 / 22:13

    با تشکر از سایت چهاردانگه نیوز، یه عکس بهتر از بخشدار نمیتونید تو سایتتون بزارید?

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194