کد خبر:161
پ
bozorg-nia

چشمه سورت چهاردانگه در معرض تخریب است

  به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم، دلاور بزرگ نیا عصر امروز در جلسه ستاد هماهنگی تسهیلات سفر مرکز مازندران در فرمانداری ساری اظهار کرد: فرابخشی بودن صنعت گردشگری به عنوان تفکر مورد انتظار و حمایت مسئولان ارشد استانی قرار گرفته است.   وی افزود: در هیچ جای دنیا گردشگری […]

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم، دلاور بزرگ نیا عصر امروز در جلسه ستاد هماهنگی تسهیلات سفر مرکز مازندران در فرمانداری ساری اظهار کرد: فرابخشی بودن صنعت گردشگری به عنوان تفکر مورد انتظار و حمایت مسئولان ارشد استانی قرار گرفته است.

 

وی افزود: در هیچ جای دنیا گردشگری متولی مشخصی ندارد و توجه به زیرساخت ها و توسعه آنها وظیفه دولت ها است.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به اینکه سیمای گردشگری استان زمانی ترسیم می شود که همه زیرساخت های گردشگری تامین شده برای سرمایه گذاری باشد، تصریح کد: باوردهای مذهبی باید در آداب و رسوم نوروز مورد توجه قرار گیرد.

 

بزرگ نیا با بیان اینکه بسیاری از مناسبت های مذهبی بزرگ نظیر واقعه غدیر خم در نوروز اتفاق افتاده است، یادآور شد: باورهای ملی هیچگاه در تقابل با باورهای دینی نیست و همواره با هم هستند.

 

وی با اعلام اینکه صنعت گردشگری صنعتی فرابخشی بوده و با کمک همه مسئولان به سرمنزل مقصود می رسد، افزود: صنعت گردشگری زمانی که باور ملی برای همگان مبدل شود موفق است.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به قابلیت های بکر گردشگری و طبیعت گردی مرکز مازندران، تصریح کرد: چشمه سورت چهاردانگه ساری یکی از جاذبه های بکر منطقه بوده که بی توجه در معرض تخریب است.

 

بزرگ نیا گفت: باید با کمک مسئولان استانی و شهرستانی برای توسعه زیرساخت های این چشمه بکر جهان برنامه ریزی اصولی کرد.

 

وی افزود: ساری می تواند قطب گردشگری شمال کشور قلمداد شود در صورتی که همه زیرساخت های گردشگری در این منطقه را بتوانیم برای سرمایه گذاری فراهم آوریم.

 

مازندران در ایام نوروز و تابستان سالانه میزبان بیش از ۳۰ میلیون گردشگر داخلی و خارجی است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید