کد خبر:132167
پ
1602968488_13990612000916_Test_PhotoN.png

پیش‌بینی ترافیک سنگین در مسیرهای خروجی شمال

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری، با اشاره به درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال، بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز و از ساعت ۶ صبح شنبه دو بامداد روز بعد و همچنین از ساعت ۶ […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری، با اشاره به درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال، بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز و از ساعت ۶ صبح شنبه دو بامداد روز بعد و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۰ روز یک‌شنبه از محور هراز ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد تمامی تریلر به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روز شنبه از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع خواهد بود.

قدمی با تاکید بر اینکه هفته جاری محدودیت یک‌طرفه در محورهای شمال نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: تاکید ما به همه رانندگان باتوجه به وضعیت موجود پرهیز از سفرهای غیرضروری است.

وی در پایان گفت: باتوجه به پیش‌بینی ترافیک در مسیرهای خروجی شمال تاکید ما به رانندگان مدیریت سفر طی روزهای جمعه، شنبه و یک‌شنبه است.

 /۸۶۰۳۴/ع/ی


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194