پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

دکتر شجاعی:پیشنهاد معاونت وزیر و استانداری داشتم، نپذیرفتم

شورا و شهردار ساری دل در گرو خدمت به شهروندان دارند و مورد حمایت ما هستند/در آینده ای نزدیک ساری به قطب گردشگری در شمال کشور تبدیل می شود/ اگر مردم بار دیگر مرا انتخاب کردند که باز هم نوکری شان را می کنم و در غیر این صورت دعای من و خانواده ام پشت و پناه این مردم است و می توانم برای خانواده ام بیشتر وقت بگذارم.

2

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، نشست جمعی از بانوان ساروی با سیدرمضان شجاعی کیاسری -نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس- برگزار شد.

 

در این مراسم که نمایندگانی از اقشار مختلف بانوان حضور داشتند، مدیر کانون مهدکودک های مازندران، نماینده پزشکان، نماینده کانون وکلا، نماینده کارکنان بهزیستی و همچنین جوان ترین موسس آموزشگاه کامپیوتر به نمایندگی از جوانان ساروی سخن گفتند.

 

در این نشست نوش آفرین رحمانی و علیرضا کمالوند -بازیگر- نیز دو مهمان ویژه بودند که از تهران دعوت شده بودند.

 

 شجاعی در این نشست حضور شهروندانش را در بخش های مختلف، تاثیر گذار دانست و گفت: شهر به وجود چنین شهروندانی افتخار می کند.

 

وی با بیان اینکه چهار سال دوم خدمت را پشت سر گذاشتم، ادامه داد: وظیفه من حمایت تمام و کمال از منافع شهر و استان و حضور موثر در مجلس و حمایت از طرح ها و لوایح است.

 

این مسئول افزود: ابزار و وسیله کار نماینده در مجلس، قدرت ارتباط و تعامل گسترده با دولت و سایر نمایندگان در گرفتن حقوق موکلان خود است و اگر عزت و اعتباری در کار من وجود دارد، به لطف شما مردم است و باید قدردان آن باشم.

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه ساری از وضعیت سی ساله خود خارج شده است، تصریح کرد: در آینده ای نزدیک ساری به قطب گردشگری در شمال کشور تبدیل می شود که با این اتفاق ساری در تراز شهرهای نمونه کشور قرار خواهد گرفت.

 

وی با تاکید بر کارهای انجام شده توسط شهرداری و شورای شهر ساری در دو سال اخیر، گفت: پارک اختصاصی بانوان ساری در دستور کار است و همچنین پروژه پارک ولایت –پادگان قدیم ساری- نیز تا ۶۰ روز دیگر به اتمام خواهد رسید.

 

شجاعی حمایت همه جانبه از مسوولانی که به مردم خدمت رسانی می کنند، وظیفه خود دانست و گفت: شورا و شهردار ساری دل در گرو خدمت به شهروندان دارند و مورد حمایت ما هستند.

 

این مسوول با تاکید بر لزوم استیفای حقوق شهروندان و اهمیت به صحت و سلامت آنان، تصریح کرد: اجازه نمی دهیم حقوق شهروندان پایمال شود و از اعتبارات تا جایی که وضعیت افتصادی کشور اجازه دهد به نفع مردم شهرمان بهره خواهیم برد.

 

شجاعی در ادامه سخنانش گفت: با وجود پیشنهادهایی برای معاونت وزیر و استانداری قم و… ترجیح دادم همچنان نوکر مردم باشم و به مردم شهرم خیانت نکنم.

 

وی با بیان این که ترجیح دادم از اعتباری که مردم به من داده و موقعیتی که پیدا کرده ام برای پیشرفت خودم پله درست نکنم، تصریح کرد: اگر مردم بار دیگر مرا انتخاب کردند که باز هم نوکری شان را می کنم و در غیر این صورت دعای من و خانواده ام پشت و پناه این مردم است و می توانم برای خانواده ام بیشتر وقت بگذارم.

 

شجاعی در پایان اعضای ستاد انتخاباتیش را که دو هفته آینده فعال می شود، معرفی کرد.

 

2 نظرات
  1. چهاردانگه ای می گوید

    ساری به عنوان قطب گردشگری شمال کشور رو خانم دکتر زمانی مطرح کردند شما بهتر بود این ۸ سال کاری مفید انجام می دادی

  2. کیاسری می گوید

    انشاالله با انتخاب سرکار خانم دکتر زمانی کیاسری ساری به قطب گردشگری شمال کشور تبدیل خواهد شد مسئله ای که خود خانم دکتر زمانی در مقالات خود مطرح کردند و شما نمایندگان تازه یادتون آمده و در این خصوص کاری نکردید برای جاده ساری تا کیاسر که باعث این همه اتفاقات می شه و شماری از هم وطنان ما جون خودشون از دست می دهند چه اتفاقی افتاده نمایندگی شما چه منفعتی برای مردم عادی شهر داشته همون مردمی که با رای آنها به مجلس راه پیدا کردید حالا موقع انتخابات می شه تازه پیدا می شید و حرف های دیگران رو تکرار می کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.