کد خبر:132164
پ
IMG_20201017_205016_479

پیام تبریک سرگرد موسوی به مناسبت هفته ناجا

فرماندهی انتظامی بخش چهاردانگه در پیامی هفته نیروی انتظامی را به تمام کارکنان خدوم نیروی انتظامی تبریک گفت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ، به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی سرگرد سیدعسکری موسوی در پیامی این هفته را به تمام کارکنان خدونیروی انتظامی بخش چهاردانگه تبریک گفت. در پیام فرماندهی انتظامی بخش چهاردانگه آمده است: […]

فرماندهی انتظامی بخش چهاردانگه در پیامی هفته نیروی انتظامی را به تمام کارکنان خدوم نیروی انتظامی تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ، به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی سرگرد سیدعسکری موسوی در پیامی این هفته را به تمام کارکنان خدونیروی انتظامی بخش چهاردانگه تبریک گفت.

در پیام فرماندهی انتظامی بخش چهاردانگه آمده است:

لاخیر فی الوطن الامع الامن و المسره

امسال از ۲۷ مهر تا دوم آبان به عنوان هفته پر افتخار نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با شعار « با هم برای سلامت و امنیت » نامگذاری شده است.
این نامگذاری شایسته ، فرصتی یک هفته ای را پدید آورده تا این نیروی عظیم ولایی در ارتباط نزدیک تر و صمیمی تر با ولی نعمتان خود که مردم شریف و انقلابی هستند با بازخوانی کارنامه تلاش ها و فداکاری های خود پرداخته و از پیشنهادات و نظرات و نقدهای ملت ایران بهره‌مند گردد.
بر خود لازم میدانم هفته نیرو انتظامی را به تمام همسنگران و همکاران عزیز و خانواده های گرامی آنان تبریک عرض کرده و ضمن خدا قوت سلامت و سعادت آنان را از خداوند متعال مسئلت نمایم ، اطمینان دارم با پیروزی از تدابیر و فرامین فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای نیروی انتظامی پویاتر و کار آمد تر از همیشه حافظ امنیت و آسایش همه مردم خواهد بود ان شاء الله
فرماندهی انتظامی بخش چهاردانگه
سرگرد سید عسکری موسوی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید