کد خبر:344
پ
۹۴۶۲۶_larg

پیام استاندار مازندران در آستانه روز طبیعت

به گزارش روابط عمومی استانداری متن کامل پیام ربیع فلاح ،استاندار مازندران،به شرح زیر است: طبیعت ، سایه مهر و نوازش خود را بالای سرمان گسترانیده و در زیر پایمان چونان مهد آرامش و آسایش نشسته و گویا عهدی نا گسستنی با ما بسته است. دریاهای آرام و گاه نا آرام و کوههای سر به […]

به گزارش روابط عمومی استانداری متن کامل پیام ربیع فلاح ،استاندار مازندران،به شرح زیر است:
طبیعت ، سایه مهر و نوازش خود را بالای سرمان گسترانیده و در زیر پایمان چونان مهد آرامش و آسایش نشسته و گویا عهدی نا گسستنی با ما بسته است.
دریاهای آرام و گاه نا آرام و کوههای سر به فلک کشیده ، آفتاب عالم آرا ، ماه و ستارگان شورانگیز و آسمان ، این آبی آرام و بلند که چون پرنیان، افق تا افق دامن گشوده و در هر چین دامانش هزاران پولک نقره ای جلوه گری می کند ، ما را به مهر می پذیرند و از ما انتظار مهربانی دارند.
اینک در آستانه سیزدهم فروردین ماه و روز پیوند با طبیعت ، آرزویمان این است که همگام با یکدیگر طبیعت دوست و طبیعت مدار بوده و آنگونه که خورشید بی دریغ بر همگان می تابد ، بکوشیم ثروت عظیم خدادادی این سرزمین از آن همگان باشد.
اینجانب ضمن تبریک مجدد سال جدید و تسلیت ایام عزای بی بی دوعالم فاطمه الزهرا (س) و گرامیداشت سیزدهم فروردین روز طبیعت به مردم شریف استان مازندران و عموم مسافران و گردشگرانی که این دیار زیبا را برای گذران اوقات خوش نوروز برگزیده اند، انتظار دارم در سالی که به نام « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» مزین شده است در روز طبیعت با پاسداشت و شکر نعمت های خدادادی و استفاده بهینه از طبیعت که به حق از برترین سرمایه های ایرانی است ، در جهت حفاظت از محیط زیست کوشا بوده و امانت نسل های آینده را به خوبی برای آنان نگهداری نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید