کد خبر:104658
پ
پیاده‌روی-جاماندگان-اربعین-حسینی-در-مازندران-برگزار-می‌شود.jpg

پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در مازندران برگزار می‌شود

جانشین سپاه ناحیه ساری از برگزاری مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در این شهرستان خبر داد. روح الله صادقی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه بسیاری از برادران و خواهران به دلایل مختلف موفق به شرکت در پیاده‌روی اربعین از نجف تا کربلا نشدند، اظهار کرد: در همین راستا با اشاره به سخنان […]

جانشین سپاه ناحیه ساری از برگزاری مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در این شهرستان خبر داد.

روح الله صادقی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه بسیاری از برادران و خواهران به دلایل مختلف موفق به شرکت در پیاده‌روی اربعین از نجف تا کربلا نشدند، اظهار کرد: در همین راستا با اشاره به سخنان امام حسن عسکری (ع) که زیارت اربعین از نشانه‌های شیعیان است، مراسم  پیاده‌روی جاماندگان اربعین در سطح شهرستان ساری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم با سازمان تبلیغات، ناجا و هیئت‌های مذهبی در اجرای برنامه صورت گرفته است، تصریح کرد: همزمان با اربعین حسینی روزشنبه ۲۷ مهرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ مسیر ۵ کیلومتری از حرم امام زاده یحیحی (ع) تا جوار ۸ شهید گمنام پارک موزه دفاع مقدس به صورت پیاده با حضورعاشقان امام حسین (ع) طی خواهد شد.

جانشین سپاه ناحیه ساری خاطرنشان کرد: برنامه‌های مختلفی از جمله نمایشگاه تجسمی بازگشت کاروان امام حسین (ع) از شام سمت کربلا و برپایی موکب‌هایی توسط هیئت‌های مذهبی برای پذیرایی پیش‌بینی شده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194