کد خبر:3395
پ
tasadof

یک کشته در تصادف کامیون با پژو ۲۰۶ در جاده کیاسر – ساری

رئیس اورژانس مازندران گفت: تصادف کامیون و پژو ۲۰۶ در جاده ساری به کیاسر سبب کشته شدن راننده ۲۰۶ و مجروح شدن همسر وی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، فرهاد مصدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری از بروز سانحه دلخراش تصادف در مسیر ساری به کیاسر خبر داد.

 

وی تصریح کرد: در سانحه تصادف که عصر دوشنبه ( ۲ تیرماه ۱۳۹۳ ) در این محور به‌ وجود آمد یک دستگاه کامیون با پژو ۲۰۶ برخورد کرد.

 

رئیس اورژانس مازندران بیان داشت: در این سانحه خطرناک و با برخورد شدید کامیون به پژو ۲۰۶ راننده ماشین پژو در دم جان باخت و همسر وی به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

 

وی افزود: تنها مصدوم این سانحه با حضور نیروهای اورژانس به بیمارستان امام ساری منتقل شد.

 

محور ساری به کیاسر یکی از محورهای خطرناک برای رانندگی است که به دلیل باریک بودن جاده و عدم آشنایی رانندگان عبوری، شاهد بروز تصادفات غمبار در این مسیر هستیم.

 

………………………………………………………………………

 

چهاردانگه نیوز: این برای سومین بار در طی دو روز است که محور ساری – کیاسر – سمنان شاهد تصادف کامیون با خودروهای سواری است. ( لینک خبر ۱ ) ( لینک خبر ۲ ) این موضوع متاسفانه کم کم تبدیل به یک معضل و مشکل شده است که در صورت عدم رسیدگی توسط مسئولین به ویژه مسئولین وزارت راه جان و مال مردم را به خطر خواهد انداخت. مطمئناً بخش زیادی از این مشکل مربوط به عرض کم و شیب زیاد و پیچ های خطرناک این محور و بخشی دیگر نیز معلول رعایت نکردن سرعت مطمئنه و عدم رعایت موارد امنیتی توسط رانندگان است.

با احداث کارخانه ی سیمان کیاسر و لزوم حمل بار این کارخانه که باید از این محور انجام شود، تعریض و ایمن سازی این محور اجتناب ناپذیر بوده و باید هر چه زودتر توسط مسئولین ذیربط رسیدگی شود.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • صمد ۱۰ تیر ۱۳۹۳ / ۲۲:۵۴
    0 0

    بله جان آدمی زاد که ارزش نداره چیزی که برای آقایان ارزشمنده جیب مبارکشونه! هر دفعه شاهد فساد مالی هستیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید