پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ویروس کرونا در چهاردانگه قربانی گرفت

3

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، محمدرضا مهدی نژاد کیاسری که به مدت یک هفته در بیمارستان رازی قایم‌شهر بستری بود، عصر شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وی متولد ۱۳۴۶ در کیاسر و دارای دو فرزند است. مهدی‌نژاد سال گذشته بعد از ۳۰ سال فعالیت آموزشی بازنشسته شد.

این آموزگار بی‌حاشیه دهه ۷۰ و ۸۰ علاوه بر حضور در فعالیت‌های آموزشی به عنوان یک فعال اجتماعی منشاء‌ خدمات خیری شد.

مهدی‌نژاد تمام این سال‌ها‌ در کنار خانواده به فعالیت‌های کشاورزی و باغداری نیز مشغول بود. او هیچگاه دست از کار و تولید نکشید. از او به عنوان یک چهره بی‌حاشیه در کیاسر نام می‌برند.

او از خانواده‌ای متدین و معتقد به شعائر دینی و پای ثابت جلسات قرائت‌ قرآن در کیاسر به شمار می‌آمد. حضور در مناسبت‌ها مختلف مذهبی، عزاداری‌های‌ محرم و صفر و روضه‌خوانی‌های هفتگی‌ از مهدی‌نژاد یک چهره‌ی‌ مذهبی‌ در ذهن کیاسری‌ها‌ باقی گذاشت.

وی علاوه بر تدریس در مقطع ابتدایی در کیاسر  و روستاهای چهاردانگه ، مدتی مدیر  دبستان شهید خانگاه کیاسر، کارشناس ارزیابی عملکرد و حقوقی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه و مدیر مجتمع آموزشی و پرورشی امام علی(ع) منشاء خدمت صادقانه بودند.
روحش شاد و یادش همواره گرامی باد.

پایگاه خبری چهاردانگه، این ضایعه پیش آمده برای خانواده محترم مرحوم مهدی نژاد را به ایشان و همینطور به آشنایان و بستگان آن مرحوم و به همه کیاسری ها تسلیت گفته و برای ایشان علو درجات از درگاه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزو دارد. روحش شاد.

3 نظرات
 1. نجفی می گوید

  با آرزوی رحمت ومغفرت برای عزیز ازدست رفته ، فقدان ایسان رابه جامعه فرهیخته فرهنگیان منطقه وکلیه اهالی کیاسر تسلیت می گوییم .
  ونام نیکش را امیشه در خاطره ها زنده نگه میداریم .

 2. مسعودیان زاده می گوید

  مرحوم مهدی نژاد از برادران بسیار خوب و نیک اندیش و از همکاران توانمند و زحمتکش منطقه بودند که خدمات شایانی برای روستاها و شهر کیاسر داشتند ، اجرشان با حضرت پروردگار . تسلیت محضر خانواده محترم ، بستگان ، دوستان و فرهنگیان و طلب رحمت و مغفرت برای عزیز سفر کرده . روحش شاد و یادش ماندگار

 3. حامد خليلي ازني می گوید

  محمدرضا عزیز، مرد ادب و اخلاق که دل در گروه خدمت خالصانه به دانش آموزان منطقه چهاردانگه داشت و 31 سال در عرصه فرهنگ چهاردانگه خدمت نمود و نام نیکی از خود در اذهان دانش آموزان و فرهنگیان منطقه چهاردانگه برجای گذاشت. روحش شاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.