کد خبر:130686
پ
۳۲۴۲۹۸۴.jpg

وضعیت کرونایی نور نارنجی است

به گزارش خبرنگار مهر، علی شادمان بعدازظهر شنبه در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونا مهم‌ترین پروژه شهرستان نور را کمربندی این شهرستان به رویان و برخی روستاهای مسیر دانست و افزود: در جلسه امروز تصمیمات مناسبی در این راستا اتخاذ شدکه به زودی شاهد اقدامات خوبی در این حوزه خواهیم بود. نماینده عالی دولت […]

به گزارش خبرنگار مهر، علی شادمان بعدازظهر شنبه در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونا مهم‌ترین پروژه شهرستان نور را کمربندی این شهرستان به رویان و برخی روستاهای مسیر دانست و افزود: در جلسه امروز تصمیمات مناسبی در این راستا اتخاذ شدکه به زودی شاهد اقدامات خوبی در این حوزه خواهیم بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور عنوان کرد: در شرایط اقتصادی فعلی و کرونایی، تعامل و هماهنگی بین ستاد شهرستانی مقابله با کرونا و ستاد استانی بویژه در حوزه آموزش پرورش و نظارت بر مدارس از جمله اولویت‌ها در این شهرستان بوده که مورد توجه جدی قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: نور آخرین شهرستانی بوده که در وضعیت قرمز کرونایی و اولین شهرستانی بوده است که در وضعیت نارنجی قرار گرفته است و بهترین وضعیت کرونایی را در شهرستان نور داریم.

وی با بیان این که در بیمارستان امام شهرستان نور؛ احداث اورژانس که افتتاح شده است، مرکز دیالیز و فاز دوم بیمارستان که در حال اجرا می‌باشد در شمار سه پروژه مهم حوزه بهداشت و درمان است، گفت: مجموعاً تاکنون ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای این بیمارستان هزینه شده است.

کد خبر ۵۰۲۷۶۵۷

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید