کد خبر:127373
پ
۱۳۹۹۰۲۲۳۰۰۰۰۵۲_Test_PhotoN.jpg

ورود سامانه بارشی و روند کاهشی دمای هوا/احتمال آب‌گرفتگی معابر

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: احمد اسدی امروز درباره پیش‌بینی وضعیت جوی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: امروز با شمالی شدن جریانات شاهد بارندگی، کاهش دما (بین چهار تا ۱۰درجه)، وزش باد برخی مناطق شدید و احتمال رعد و برق در آسمان مازندران خواهیم بود. وی با اشاره به […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

احمد اسدی امروز درباره پیش‌بینی وضعیت جوی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: امروز با شمالی شدن جریانات شاهد بارندگی، کاهش دما (بین چهار تا ۱۰درجه)، وزش باد برخی مناطق شدید و احتمال رعد و برق در آسمان مازندران خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه بارندگی‌ها تا فردا در آسمان مازندران تداوم دارد، افزود: با توجه به این وضعیت اختلال در عملیات برداشت شالی، لغزندگی جاده‌ها و کاهش دید در محورهای کوهستانی و احتمال رگبار شدید نقطه‌ای منجر به آب‌گرفتگی وجود دارد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با اعلام اینکه از چهارشنبه از میزان ناپایداری هوا کاسته می‌شود، اضافه کرد: از روز چهارشنبه تا جمعه به‌تناوب تا پایان هفته جاری افزایش ابر و به‌ویژه در ساعات بعدازظهر و در  ارتفاعات استان احتمال رگبار و رعدوبرق پراکنده وجود دارد.

اسدی یادآور شد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روزهای ابتدایی هفته آینده جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم می‌شود که همراه با افزایش نسبی دمای هوا خواهد بود.

وی در پایان گفت: دریای مازندران تا روز چهارشنبه به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.

 /۸۶۰۳۴/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید