کد خبر:131238
پ
۲۷۲۷۶۶۴.jpg

واحدهای تولیدی راکد در مازندران فعال می شوند

به گزارش خبرنگار مهر، حسینقلی قوانلو صبح چهارشنبه در جلسه با اتاق اصناف استان با تاکید بررعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف برای مهار و کنترل بیماری کرونا اظهار داشت: طبق پایش و بررسی‌ها بیشتر اصناف نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام می‌کنند. وی با عنوان اینکه اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند تعطیل و […]

به گزارش خبرنگار مهر، حسینقلی قوانلو صبح چهارشنبه در جلسه با اتاق اصناف استان با تاکید بررعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف برای مهار و کنترل بیماری کرونا اظهار داشت: طبق پایش و بررسی‌ها بیشتر اصناف نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام می‌کنند.

وی با عنوان اینکه اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند تعطیل و پلمب می‌شوند، تصریح کرد: رعایت این پروتکل‌ها به حفظ سلامت مردم و جامعه کمک زیادی خواهد کرد.

قوانلو همچنین با تاکید برفرهنگسازی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی درسطح بازار عنوان کرد: نظارت بر واحدهای صنفی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی با قوت پیگیری می‌شود.

رئیس سازمان صنعت مازندران همچنین بر لزوم نظارت و بازرسی بیشتر بر بازار برای کنترل و مهار قیمت‌ها تاکید کرد و گفت: اتاق اصناف و بازرسانی باید در این زمینه توجه و دقت بیشتری داشته باشند.

وی تنها را مقابله با تحریم‌ها و مشکلات را کنترل بازار و تولید و توجه به اشتغال اعلام کرد.

کد خبر ۵۰۳۶۶۷۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید