کد خبر:105855
پ
هفت-نفر-بر-اثر-مسمومیت-گازی-در-چالوس-راهی-بیمارستان.jpg

هفت نفر بر اثر مسمومیت گازی در چالوس راهی بیمارستان شدند

ذکریا اشکپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد که ۳ خانم و ۴ مرد بودند به دلیل استنشاق گاز منو اکسید کربن دچار علائم مسمومیت گازی شدند که بلافاصله توسط نیروهای اورژانس به درمانگاه مرزن آباد چالوس منتقل شدند. وی گفت : در ساعت ۳ بامداد امروز خبر مسمومیت […]

ذکریا اشکپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد که ۳ خانم و ۴ مرد بودند به دلیل استنشاق گاز منو اکسید کربن دچار علائم مسمومیت گازی شدند که بلافاصله توسط نیروهای اورژانس به درمانگاه مرزن آباد چالوس منتقل شدند.

وی گفت : در ساعت ۳ بامداد امروز خبر مسمومیت گازی این افراد به مرکز پیام اورژانس غرب مازندران اطلاع داده شد که تیم های اورژانس بلافاصله به محل حادثه در منطقه پردنگون مرزن آباد اعزام شدند .

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران خاطرنشان کرد : آخرین گزارشها از افت سطح هوشیاری یک اقای ۳۰ ساله حکایت دارد.

مسمومیت با مونواکسید کربن یا گازگرفتگی مسمومیتی است که به خاطر تنفس گاز خطرناک کربن مونواکسید ایجاد می‌شود. این مسمومیت به وسیلهٔ انواع وسایل گازسوز از جمله بخاری، آبگرمکن، پیک نیک و حتی زغال ایجاد می‌شود.

اداره کل پزشکی قانونی مازندران نیز پیشتر در گزارشی به ایرنا شمار جان باختگان سال گذشته ناشی از گاز گرفتگی در این استان را دست کم  ۳۶ نفر اعلام کرده و اطلاع داده که حدود نیمی از این قربانیان را گردشگران یا به عبارتی افراد غیر بومی تشکیل می دهند.  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194