کد خبر:132860
پ
13971227000581_Test_PhotoN.jpg

هشدار ریزش سنگ در محورهای کوهستانی مازندران

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:  علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در محورهای شمال به‌صورت روان است. وی افزود: با توجه پیش‌بینی بارش پراکنده احتمال ریزش سنگ به‌ویژه در محورهای کوهستانی استان وجود دارد که تاکید ما پرهیز از سفرهای غیرضروری است.  رئیس […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

 علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در محورهای شمال به‌صورت روان است.

وی افزود: با توجه پیش‌بینی بارش پراکنده احتمال ریزش سنگ به‌ویژه در محورهای کوهستانی استان وجود دارد که تاکید ما پرهیز از سفرهای غیرضروری است.

 رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال طی هفته جاری طی روزهای پایانی هفته جاری در دستور کار قرار دارد، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

این مسوول  با اعلام اینکه محدودیت یک‌طرفه در محورهای شمال نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط موجود تاکید ما توجه به توصیه‌های پلیس است.

 /۸۶۰۳۴/ج/و


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید