کد خبر:107171
پ
نوشهر-با-۱۴۶-میلی-متر-بیشترین-میزان-بارندگی-را-به.jpg

نوشهر با ۱۴۶ میلی متر بیشترین میزان بارندگی را به ثبت رساند

رضا گلپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  بارش باران در غرب مازندران از عصر پنجشنبه شروع شد و تا شب گذشته ادامه داشت که در این مدت نوشهر با ۱۴۶ میلی متر بارش باران بیشترین میزان بارندگی را ثبت کرد  این درحالی است که در این مدت رامسر شاهد بارش ۱۱۵ میلی متر بود. […]

رضا گلپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  بارش باران در غرب مازندران از عصر پنجشنبه شروع شد و تا شب گذشته ادامه داشت که در این مدت نوشهر با ۱۴۶ میلی متر بارش باران بیشترین میزان بارندگی را ثبت کرد  این درحالی است که در این مدت رامسر شاهد بارش ۱۱۵ میلی متر بود.

وی گفت: میزان بارندگی از ابتدای آبان ماه تاکنون ۲۷۶ میلی متر رسیده است که نسبت به آبان ماه سال گذشته ۹۳ میلی متر افزایش یافته است.

رئیس اداره هواشناسی نوشهر گفت: مهرماه امسال ۲۱۷ میلی متر باران در نوشهر ثبت شده که نسبت به سال گذشته ۲۱۷ میلی متر بارندگی کاهش یافت.

گلپور اظهار داشت: براساس پیش بینی های صورت گرفته امروز و فردا هوای منطقه نیمه ابری است و در برخی از ساعات به ویژه شب شاهد بارش باران خواهیم بود.

وی دما کنونی نوشهر را ۱۳ درجه سانتی گراد و رطوبت را نیز ۵۷ درصد اعلام کرد و افزود: امشب دمای هوای این شهرستان  هفت درجه بالای صفر خواهد رسید.

گلپور خاطر نشان کرد: با توجه به نوع ابرها و بررسی های صورت گرفته شاهد بارندگی بر روی دریا و مواج بودن آن خواهیم بود از این رو صیادان و مردم از رفتن به دریا خودداری کنند.

شهرستان نوشهر با جمعیت ۱۳۸ هزار نفری در غرب مازندران قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194