کد خبر:15398
پ
barf-kiasar-thum

نمای زیبای برفی از شهر کیاسر + دانلود تصویر در اندازه بزرگ

تصویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، تصویر برفی زیبایی از شهر کیاسر است که فردی با نام مستعار ( امیر کیا ) برای پایگاه خبری چهاردانگه ساری ارسال کرده است.

 

پس از دو ماه از آغاز فص زمستان در ابتدای اسفند امسال شاهد بارش برف خوبی در منطقه بودیم، برفی که با باریدنش دل همه به ویژه کشاورزان را شاد کرد. گرچه ممکن است که این برف در این زمان پس از زمستانی که به شکل غیر متعارف دمای بالایی داشت تاثیر مثبتی نداشته باشد ولی ما بارش این نزولات آسمانی که مایه ی لطف و عنایت خداوند است به فال نیسک می گیریم.

 

تصویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، تصویر برفی زیبایی از شهر کیاسر است که آقای امیر کیا  برای پایگاه خبری چهاردانگه ساری ارسال کرده است. از ایشان بابت ارسال این تصویر زیبا تشکر و قدردانی می کنیم.

 

برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید.

barf-kiasar

 

شما می توانید در ادامه این تصویر را در اندازه اصلی آن ( ۵۵۳۱ *۲۴۳۱ ) در قالب فایل زییپ ( ZIP ) دریافت نمایید.

 

فرمت فایل : ZIP

فرمت تصویر : jpeg

اندازه تصویر : ۵۵۳۱ *۲۴۳۱ پیکسل

حجم فایل : ۴.۶۶ مگابایت

download-video

 

کلیدواژه : برف
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
 • امیر کیا ۸ اسفند ۱۳۹۳ / ۸:۱۶
  0 0

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  اسم بنده مستعار نبوده و از مشاورین خط انتقال گاز ۴۲ قوشه دامغان -کیاسر-نکا می باشم
  شاد باشید و موفق.
  ………………………………………………………
  پایگاه خبری چهاردانگه ساری: آقای کیا با سلام، از اشتباه به وجود آمده شدیداً عذرخواهی می کنیم. چون شما فقط اسم خود را برای ما ارسال کرده اید ما با توجه به اسم شما احساس کردیم که نامتان باید مستعار باشد. متاسفانه هیچ گونه راه ارتباطی از خود برای ما معرفی نکرده اید تا از صحت این موضوع مطلع شویم. ضمن عذرخواهی از شما بابت اشتباه به وجود آمده از شما به خاطر فرستادن این عکس زیبا تشکر و قدردانی می کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید