کد خبر:130818
پ
۱۳۹۹۰۶۰۹۰۰۰۴۷۸_Test_PhotoN.jpg

ناجیان غریق تا ۴ مهر در سواحل می‌مانند/ نجات ۵۳۹ نفر از غرق شدن

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: نقی کریمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد:   در روزهای پایانی فعالیت منجیان غریق در سواحل به‌سر می‌بریم اما حضور گسترده گردشگران در سواحل همچنان به چشم می‌خورد. وی با اعلام آماده‌باش منجیان غریق در سواحل مازندران، افزود: با تصمیم استانداری مازندران، فعالیت منجیان غریق […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

نقی کریمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد:   در روزهای پایانی فعالیت منجیان غریق در سواحل به‌سر می‌بریم اما حضور گسترده گردشگران در سواحل همچنان به چشم می‌خورد.
وی با اعلام آماده‌باش منجیان غریق در سواحل مازندران، افزود: با تصمیم استانداری مازندران، فعالیت منجیان غریق در سواحل استان تا ۴ مهر ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.
رئیس هیئت نجات غریق و غواصی مازندران بیان کرد: منجیان غریق استان مازندران از شهریور ماه با ۵٠ درصد ظرفیت در سواحل مستقر هستند که با توجه بر استقبال چشمگیر مردم از سواحل استان، کار را برای منجیان غریق بسیار سخت کرده است.
کریمیان تصریح کرد:  از ابتدای خرداد ماه تاکنون منجیان غریق مازندران، جان ۵٣٠ نفر را از مرگ حتمی در آب‌های ساحلی مازندران نجات دادند  که ۴١٧ نفر آنها مرد و ١١٣ نفر آنها زن بودند.

 /۸۶۰۳۴/ج/و


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید