پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

میز ارتباطات مردمی در اداره تعاون مازندران برپا می‌شود

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، همزمان با دومین سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به مازندران تعدادی از معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به این استان سفر کرده و با مردم دیدار می‌کنند.

 علی باقری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران صبح امروز در جلسه هماهنگی سفر اداره کل طی سخنانی اظهار کرد: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان «میز ارتباطات مردمی» در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور نمایندگان تام‌الاختیار وزیر به مدت سه روز برپا می‌شود.

وی ادامه داد: مردم شریف استان می توانند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر و روز جمعه مورخ ۲۸ فروردین ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ عصر به صورت حضوری و چهره به چهره در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی واقع در ساری، خیابان شهبند مراجعه کنند.

باقری افزود: جامعه کار و تولید استان می‌توانند مشکلات خود در زمینه اشتغال، تعاون، روابط کار و غیره را با نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مازندران و همچنین معاونین وی در میان بگذارند.

 سیدمحمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع و امیرعلی اوسط، رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی و بعنوان نمایندگان وزیر در این سفر حضور دارند.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.