پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

گفتگو با حجت الاسلام نوری راد به مناسبت روز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی

به مناسبت اول تیر سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی مصاحبه ای با حجت الاسلام نوری راد رییس این سازمان در منطقه انجام دادیم.

2

 

به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی مصاحبه کوتاهی با حجت الاسلام نوری راد رییس سازمان تبلیغات شهر کیاسر  انجام دادیم.

 

چهاردانگه نیوز: از این که  وقت خود را در اختیار پایگاه  خبری چهاردانگه نیوز قرار دادید سپاسگزارم، روز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی  را به جنابعالی و کارکنان زحمت کش این نهاد انقلابی تبریک عرض می نمایم و همچنین حلول ماه مبارک رمضان را به جنابعالی تبریک و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما را دارم.

 

نوری راد3

 

به عنوان اولین سوال بفرمایید سازمان تبلیغات اسلامی در چه سالی تاسیس شده است؟

 

حجت الاسلام نوری راد رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهر کیاسر: بسم الله الرحمن الرحیم. من هم حلول  ماه مبارک رمضان  را به شما تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال آرزوی توفیق و فبولی طاعات و عبادات شما را دارم.  از شما بابت تاسیس این پایگاه خبری در بخش محروم چهاردانگه تقدیر و تشکر دارم و داشتن چنین پایگاه خبری نیاز منطقه بود. الحمدالله شما بدون سیاه نمایی و بر اساس صداقت و درستی مشغول فعالیت هستید و بر ما لازم است تا از این پایگاه خبری حمایت مادی و معنوی داشته باشیم.

 

سازمان تبلیغات اسلامی با توجه به شرایط انقلاب اسلامی و نیاز به تبلیغات موثر اسلامی به دستور رهبر کبیر انقلاب اسلامی در اول تیرماه سال 1360 تشکیل شد و آیت الله احمد جنتی به عنوان اولین رییس این نهاد بر خاسته از انقلاب بود. سازمان تبلیغات اسلامی در دو بعد مشغول فعالیت می باشد ، در عرصه فرهنگی و در عرصه قرآنی.

 

نوری راد4

چهاردانگه نیوز: آقای نوری راد، با توجه به قرار داشتن در ایام ماه مبارک رمضان اهم فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی را منطقه چهاردانگه  تشریح بفرمایید؟

 

حجت الاسلام  نوری راد: ما جلسه ای با هییت امنای مساجد شهر و روستا برگزار نمودیم و  امسال 45 نفر از مبلغینی  که از طریق مدیریت حوزه علمیه قم در اختیار ما قرار گرفته بود  را در سطح روستا و شهر اعزام نمودیم تا در ایام ماه مبارک رمضان برگزاری نماز جماعت، آموزش قرآن، بیان احکام و برگزاری لیالی قدر را در دستور کار خودشان دارند.

 

برگزاری جلسات انس با قرآن در سطح  شهر و روستا های بخش چهاردانگه در دستور کار ما در این ماه مبارک  قرار دارد تا در ماه نزول فرآن جان و روح مردم با آیات کلام الله مجید مانوس شود.

 

برگزاری مسابقات قرآنی صاعد با همکاری اداره آموزش و پرورش برای همکاران فرهنگی، همکاران فرهنگی به مدت 11 جلسه در این کلاس ها شرکت می نمایند و با برگزاری آزمون برای آنها گواهی ضمن خدمت صادر می شود.

 

افطاردهی دانش آموزان طرح فراغت و دانش آموزان قرآنی مصباح الهدی از دیگر برنامه های ما در این ایام است.

 

برگزاری کلاس های تفسیر قرآن و نهج البلاغه در دستور کار ما در این ایام قرار دارد.

 

نوری راد6

 

چهاردانگه نیوز: پیرامون برگزاری مراسم شب قدر توضیح بفرمایید؟

 

حجت الاسلام نوری راد: با هماهنگی امام جمعه محترم و دیگر نهاد های فرهنگی لیالی قدر به صورت متمرکز  و به طور باشکوه برگزار می گردد.

 

چهاردانگه نیوز، از اینکه وقت خود را در اختیار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز قرار دادید ممنون هستیم و مجدد این روز را به شما تبریک عرض می نماییم.

 

حجت الاسلام نوری راد: من هم بابت وقتی که به سازمان تبلیغات اسلامی منطقه قرار دادید تا به طور اجمال فعالیت را برای مردم شریف چهاردانگه بیان کنیم سپاسگزار هستم. انشا الله در فرصت دیگر از همین سایت اهم فعالیت های سازمان را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

 

2 نظرات
  1. علی‌سلیمانی‌کیاسری می گوید

    بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
    ممنون از چهاردانگه‌نیوز

    و بامید موفقیت روز افزون تبلیغات اسلامی کیاسر خصوصا در جذب بیشتر جوانان و تربیت نیروهای انقلابی…

  2. دی می گوید

    با سلام وآرزوی قبولی نمازوروزهاتون ، خواهشن گزارش کامل تری از آقای نوری راد پخش کنید، درمورد سوابق کاری ایشون ، باتشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.