کد خبر:131022
پ
۳۰۵۹۴۸۳.jpg

مسائل و دغدغه های نابغه شطرنج ایران را پیگیری می کنیم

حسن رنگرز اسطوره کشتی ایران و جهان که به تازگی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مشغول کار شده است، در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آرین غلامی یکی از مفاخر و شناسنامه شطرنج استان و کشور محسوب می‌شود، از پیگیری برای حل مسائل و دغدغه‌های فراروی این استاد بزرگ شطرنج خبر […]

حسن رنگرز اسطوره کشتی ایران و جهان که به تازگی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مشغول کار شده است، در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آرین غلامی یکی از مفاخر و شناسنامه شطرنج استان و کشور محسوب می‌شود، از پیگیری برای حل مسائل و دغدغه‌های فراروی این استاد بزرگ شطرنج خبر داد.

وی با بیان اینکه امروز نشستی را برای پیگیری وعده‌های داده شده به آرین غلامی برگزار خواهیم کرد، ادامه داد: از همه ظرفیت‌های موجود و بیرون دستگاه ورزش برای حل دغدغه‌های این ورزشکار صاحبنام استفاده خواهیم کرد.

رنگرز با اظهار اینکه با موضوع مهاجرت ورزشکاران کشور آشنایی دارد، تصریح کرد: سعی می‌کنیم فضایی فراهم شود تا ورزش کشور و استان از این قهرمان بزرگ و نابغه استثنایی بیشتر بهره گیرد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از مهر، آرین غلامی متولد ۱۳۸۰ است و کنگره فدراسیون جهانی شطرنج به او عنوان استاد بزرگ شطرنج را داده است، وی در رقابت‌های ریلتون سوئد در سال ۹۷ از رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی امتناع کرد و قهرمانی را از دست داد.

وی به همراه خانواده با رهبر انقلاب اسلامی دیدار وگفتگو کرد و مورد تقدیر ایشان قرار گرفت، همچنین ورزشکاری است که افتخار دیدار با سردار سلیمانی را داشته است اما برخی مسئولان مازندرانی و ملی در عمل به وعده‌هایشان برای حمایت از غلامی تاکنون کوتاهی کرده‌اند.

کد خبر ۵۰۳۲۷۴۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید