پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مرگ 10 نفر و بستری 201 تن مبتلا به کرونا در مازندران در 24 ساعت گذشته

 ۲۰۱ بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند و ۱۰ تن نیز در این مدت جان خود را از دست دادند.

0
به گزارش  پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:  ۲۰۱ بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند و ۱۰ تن نیز در این مدت جان خود را از دست دادند.

موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۱۶۹ بیمار مبتلا به کرونا، ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه بستری شدند، گفت: در همین مدت ۹ بیمار نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

او افزود: در حال حاضر هزار و ۲۵ بیمار با علایم ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۲۲۵ نفر آن‌ها با حال عمومی بد تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

موسوی ادامه داد: ۲۲۴ بیمار بهبود یافته هم شبانه روز گذشته از بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرخص شده اند.

فوت یک بیمار کرونایی در بابل

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و ترخیص ۳۴ نفر با بهبودی نسبی در این مدت، از بستری ۲۲۲ بیمار در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

دکتر جلالی شمار بیماران بدحال بستری با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی این دانشگاه را ۳۳ نفر اعلام و افزود: متاسفانه یک نفر از همشهریان بابلی به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ مثبت، تسلیم مرگ شدند.

هزار و ۲۴۷ بیمار مبتلا به کروناویروس اکنون در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.