کد خبر:10125
پ
tasadof

مرگ یک نفر در واژگونی تراکتور در روستای خالخیل

صبح امروز جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳ یک دستگاه تراکتور در عبور روستای خالخیل در دهستان گرماب بخش چهاردانگه دچار حادثه شده و واژگون شد.

 

ابراهیم ولاشی، عضو شواری بخش چهاردانگه در گفتگو با پایگاه خبری چهاردانگه ساری، از وقوع یک تصادف در روستای خالخیل و مرگ یک نفر خبر داد.

 

آقای ولاشی با تائید این خبر به خبرنگار ما گفت: صبح امروز جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳ یک دستگاه تراکتور در روستای خالخیل در دهستان گرماب بخش چهاردانگه دچار حادثه شده و واژگون شد.

 

عضو شورای بخش در ادامه گفت: یک دستگاه تراکتور صبح امروز که در حال حمل بذر برای کاشت در مزرعه بود، با دو سرنشین واژگون شده و متاسفانه سرنشین این تراکتور در این حادثه جان خود را از دست داد و راننده آن نیز به بیمارستان انتقال یافت.

 

آقای ولاشی در ارتباط با نام سرنشینان این تراکتور به خبرنگار ما گفت: این تراکتور یک راننده و یک سرنشین داشته که متاسفانه سرنشین آن به نام مهدی عزیزی شویلاشتی در این حادثه جان خود را از دست داد و راننده ی آن به نام عسکری عمادی، به بیمارستان منتقل شده است. هر دو سرنشین این تراکتور اهل روستای خالخیل منطقه ی شویلاشت بودند، که برای حمل بذر به مزرعه در روستای خالخیل دچار سانحه شدند.

 

پایگاه خبری چهاردانگه ساری به آقای ولاشی، عضو شورای بخش چهاردانگه که در طی این حادثه پسر عمه ی خود را از دست داده اند و همینطور به خانواده و بستگان مرحوم عزیزی و اهالی روستای خالخیل این مصیبت پیش آمده را تسلیت گفته و برای آقای عمادی، مصدوم این حادثه نیز آرزوی شفای عاجل دارد.

 

1393-8-23

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید