پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در مازندران برگزار می شود

0

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ سیاوش مسلمی پیش ازظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه اگر مجاهدت شهیدان و ایثارگران نبود، اقتدار کنونی را شاهد نبودیم، افزود: امروز در دنیا هیچ کشوری دنبال مقابله نظامی به دنبال هزینه‌های بالا نخواهد رفت از این‌رو به دنبال جنگ نرم و رسانه‌ای خواهد بود.

وی افزود: اصحاب رسانه به عنوان مؤثرترین عامل نقش ارزنده‌ای در مقابله با جنگ تمام عیار و هوشمند دارند واین نقش به خوبی دیده اهمیت داده نشده است درحالی که مسئولان در این جنگ هوشمند برای سرمایه گذاری و برتری یافتن باید به حوزه رسانه و مؤلفه تأثیرگذار توجه کنند اما متأسفانه اصحاب رسانه انقلابی پای کار انقلاب و نظام چندان مورد توجه نمی‌گیرند.

وی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در آستانه اعیاد و مناسبت‌های پیش رو در استان برگزار می‌شود، گفت: امروز مردم ثابت کردند به عنوان کلیدی ترین عنصر نگهدارنده انقلاب اسلامی همواره برای استمرار این نظام در صحنه حضور داشتند.

وی یادآور شد: در هشت سال دفاع مقدس مردم در پشت جبهه خدمات و پشتیبانی خوبی را در دوران دفاع مقدس انجام می‌دادند و این حس در مرحله اول رزمایش مومنانه ایجاد شده است.

سرهنگ مسلمی با اشاره به تقدیر مقام معظم رهبری از اجرای مرحله اول رزمایش کمک مومنانه یادآور شد: در استان مازندران در مرحله اول بیش از ۳۰۳ هزار بسته معیشتی به ارزش بیش از ۱۲۴ میلیارد تومان بین ۹۳ هزار خانواده شناسایی شده آسیب دیده ناشی از کرونا توزیع شده است.

فرمانده سپاه کربلا یادآور شد: مرحله دوم رزمایش با تشکیل قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با دبیری سپاه استان آغاز می‌شود و این قرارگاه در شهرستان‌ها نیز شکل خواهد گرفت.

سرهنگ مسلمی گفت: مرحله دوم رزمایش در سه مرحله در عید قربان تا غدیر، دهه اول ماه محرم و دهه آخر ماه صفر برگزار می‌شود و در این مرحله کمک‌های مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی جمع آوری می‌شود و از ظرفیت مجمع خیران در استان استفاده خواهد شد.

کد خبر 4978560
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.