کد خبر:132247
پ
۳۵۸۲۲۸۵.jpg

مراسم یادبود مربی فقید کشتی کشور در ساری برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم یادبود و گرامیداشت مربی سازنده کشتی فرنگی کشور مرحوم حسن وقایعی بعدازظهر یکشنبه به میزبانی هیئت کشتی مازندران در خانه کشتی برگزار شد. عسکری محمدیان رئیس هیئت کشتی مازندران در سخنانی با اشاره به اینکه مرحوم حسن وقایعی انسانیت و جوانمردی را با رفتار خود معنا کرد، گفت: سال‌ها با […]

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم یادبود و گرامیداشت مربی سازنده کشتی فرنگی کشور مرحوم حسن وقایعی بعدازظهر یکشنبه به میزبانی هیئت کشتی مازندران در خانه کشتی برگزار شد.

عسکری محمدیان رئیس هیئت کشتی مازندران در سخنانی با اشاره به اینکه مرحوم حسن وقایعی انسانیت و جوانمردی را با رفتار خود معنا کرد، گفت: سال‌ها با او کار کردم اما غیر از محبت برخوردی نداشت.

عسکری محمدیان تصریح کرد: مرحوم وقایعی برای بنده در کشتی فرنگی زحمت زیادی کشید به طوری که برای اولین بار که در کشتی فرنگی شرکت کردم با مربیگری مرحوم وقایعی بود که موفق به اعزام به مسابقات جهانی شدم.

به گفته وی، مرحوم وقایعی برای خیلی از قهرمانان زحمت کشید و برای همه حرمت قائل بود.

شعبان وفایی نژاد پیشکسوت و فعال رسانه‌ای نیز با بیان اینکه مرحوم حسن وقایعی به مسائل فنی روز دنیا در کشتی مسلط بود، گفت: خوش نامی و اخلاق مرحوم زبان نزد بود.

وی با اشاره به اینکه نام پهلوانان در جامعه جاویدان است، خاطرنشان کرد: بسیاری از قهرمانان از شاگردان مرحوم بودند و از تمرینات ایشان بهره بردند. امیدوارم کتاب مرحوم با حمایت مسئولان چاپ شود.

کد خبر ۵۰۵۰۸۱۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید