کد خبر:106047
پ
مدیرکل-پزشکی-قانونی-استان-مازندران-ابقا-شد.jpg

مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران ابقا شد

​طی حکمی از سوی عباس مسجدی آرانی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران در سمت خود ابقا شد. به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این حکم آمده است: «نظر به تخصص و […]

​طی حکمی از سوی عباس مسجدی آرانی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران در سمت خود ابقا شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این حکم آمده است:

«نظر به تخصص و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ در سمت مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران ابقاء می‌گردید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره‌گیری از نظرات صاحب‌نظران و کارشناسان و ظرفیت‌های علمی، تخصصی و نیروی انسانی موجود در انجام وظایف محوله نهایت سعی و تلاش خود را مبذول نمایید.

انتظار است تا با در نظر گرفتن ضوابط و مقررات قانونی، سیاستها و برنامه‌های بالادستی از قبیل برنامه چهارم توسعه قضایی، برنامه ششم توسعه کشور و برنامه تحول سازمان، اقدامات پیوست را در جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمات در حوزه تحت مدیریت و واحدهای تابعه معمول فرمایید. امید است در سایه الطاف الهی و با استعانت از حضرت ولی عصر (عج) و نصب ‌العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

عباس مسجدی آرانی

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور»

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194