کد خبر:107397
پ
bfa-abdollahi

مدیرکل آبفا مازندران، مشکل آب شرب چهاردانگه به زودی حل می شود

مهندس عبداللهی مدیر کل آبفای استان مازندران در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز گفت: در مورد آب چهاردانگه در سنوات گذشته  هزینه های زیاده شده است،  خط انتقال و شبکه و مخازن را در آنجا احداث کردیم. وی افزود، در سنوات گذشته یک […]

مهندس عبداللهی مدیر کل آبفای استان مازندران در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز گفت: در مورد آب چهاردانگه در سنوات گذشته  هزینه های زیاده شده است،  خط انتقال و شبکه و مخازن را در آنجا احداث کردیم.

وی افزود، در سنوات گذشته یک چاهی در بالا دست  حفر شده بود که تا هم برای کشاورزی و هم برای شرب مورد استفاده قرار گیرد که مشکلاتی را بوچود آمد.

مدیر کل آبفای مازندران در مورد حل مشکل پیش آمده گفت: زمین دیگری تهیه شده و چاه  جدید حفر شده است و خط انتقال آن تکمیل شده است و با زوم بندی که کردیم تعدادی از روستاها ی بالا دست  با چاه قبلی و تعداد دیگر روستاها را با چاه جدید آبرسانی می کنیم و این مشکل به زودی حل می شود.

مهندس عبداللهی پیرامون سلامت آب منطقه چهاردانگه با توجه انتقال و دفن زباله در منطقه گفت: با توجه با آزمایشاتی انجام دادیم آب چاهی که حفر کردیم هیچ مشکلی ندارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194