پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

جاده ساری – کیاسر ( محور مرگ ) دوباره قربانی گرفت!

متاسفانه تصادف در جاده کیاسر (جاده مرگ) دوباره جان یکی از اهالی چهاردانگه را گرفت.

3

 

به گزارش سیدرضا میرزاخانی، خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، عصر امروز دوشنبه 5 مرداد 94 بر اثر سانحه رانندگی در جاده کیاسر ، یکی از اهالی روستای قلعه سر دار فانی را وداع گفت.

 

بعدازظهر امروز دوشنبه 5 مردادماه 1394 مهدی فولادی فرزند شعبان، بر اثر سانحه تصادف در محور ساری – کیاسر جان خود را از دست داد.

 

طی این حادثه که بعد از ظهر امروز روی داد، دو دستگاه خودرو نیسان در نزدیکی جنگلبانی شویلاشت با هم برخورد کردند که راننده ی یکی از این دو خودرو ( مهدی فولادی ) فوت کرده و راننده خودرو مقابل هم بر اثر تصادف به شدت مصدوم شده و از طریق اورژانس 115 تاکام به یکی از بیمارستان های شهر ساری اعزام شد.

 

مراسم تشییع پیکر مرحوم فولادی فردا سه شنبه 6 مرداد 1394 از ساعت 17 در روستای قلعه سر برگزار می گردد.

 

3 نظرات
 1. a.hm می گوید

  تا کی باید این محور قربانی بگیره و مسوولین ما ساکت نشستن
  راحت بخوابین اقایون
  روحت شاد دایی جان
  ی محله رو عزادار کردی

 2. علی علی نژاد تیلکی می گوید

  با سلام
  ضمن طلب مغفرت برای راننده مرحوم و آرزوی سلامتی برای راننده مصدوم، در ناامن بودن و عدم رعایت استانداردهای راهسازی در محور ساری-کیاسر شکی نیست که همت مسئولین را می طلبد. اما باید عزیزان راننده هم به توجه به شرایط این جاده، با احتیاط رانندگی نمایند تا احتمال وقوع حادثه کاهش یابد. نکته مهم اینست که اگر رانندگان غیربومی بدلیل عدم آشنایی با مسیر، دچار سانحه می شوند، چرا برای رانندگان بومی هم این اتفاق رخ می دهد. به نظر می رسد برخی از رانندگان بومی بویژه رانندگان عزیز وانت بدلیل تردد فراوان در این مسیر، دچار نوعی اعتماد به نفس کاذب شده و جان خود و دیگران را به خطر می اندازند. در ضمن، نصب تابلوهای بزرگ اعلام جدی خطر در برخی نقاط پرحادثه (برای مثال اطراف پل گرماب) رانندگان غیر بومی را از وقوع خطر آگاه می سازد. آرزوی سلامتی همه عزیزان را داریم.

 3. محمودی می گوید

  Dai Joon Rohet Shad
  Vase Raftanet Kheili Zood Bood
  Kheili Sakhte Ke Dg Nadarimet
  Ta Key Bayad Azizaye Khodemono Az Dast Bedimm…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.