کد خبر:109351
پ
راه-یک-روستای-نور-بعد-از-چهار-روز-برف‌روبی-باز.jpg

محورهای کوهستانی استان مازندران برفی و لغزنده است

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمیبا اشاره به جلوگیری از سفرهای غیرضرور توسط رانندگان در محورهای جاده ای استان اظهار داشت: هم اکنون در محور کندوان محدوده ولی‌آباد تا  تونل کندوان بارش برف بین 5 تا 12 سانتی‌متر گزارش شده است. وی افزود: در محدوده پلور تا گردنه امامزاده هاشم محور هراز نیز […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمیبا اشاره به جلوگیری از سفرهای غیرضرور توسط رانندگان در محورهای جاده ای استان اظهار داشت: هم اکنون در محور کندوان محدوده ولی‌آباد تا  تونل کندوان بارش برف بین 5 تا 12 سانتی‌متر گزارش شده است.

وی افزود: در محدوده پلور تا گردنه امامزاده هاشم محور هراز نیز بارش برف بین 4 تا 8 سانتی‌متر گزارش شده است. محدوده شورآب و گدوک محور سوادکوه نیز شاهد بارش برف هستیم.

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه در فولادمحله تا ورودی استان سمنان شاهد بارش شدید برف هستیم، تصریح کرد: بارش برف امشب در اکثر محورهای کوهستانی استان گزارش شده است.

قدمی گفت: برای افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت تردد از  امروز در جاده‌های ارتباطی استان اعمال شده است و تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا بامداد شنبه در جاده هراز ممنوع است.

وی بیان کرد: جاده کندوان از ساعت 17 جمعه تا دو بامداد شنبه از مرزن آباد به کرج یک طرفه است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید