کد خبر:85980
پ
qouran

برگزاری محفل انس با قرآن در دبیرستان های شبانه روزی چهاردانگه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، محفل انس با قرآن در دبیرستان های شبانه روزی حضرت خدیجه (س) و حضرت فاطمه(س) چهاردانگه با حضور قاریان و حافظ کل قرآن بر گزار شد. این مراسم در بعد از ظهر شنبه 6 بهمن 1397 در طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی با حضور قاریان: استاد تاجور، استا دکتر […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، محفل انس با قرآن در دبیرستان های شبانه روزی حضرت خدیجه (س) و حضرت فاطمه(س) چهاردانگه با حضور قاریان و حافظ کل قرآن بر گزار شد.

این مراسم در بعد از ظهر شنبه 6 بهمن 1397 در طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی با حضور قاریان: استاد تاجور، استا دکتر سید رضی سلیم بهرامی و استاد سید پارسا انگشتان و حافظ کل قرآن مجید نوجوان اهل سیمرغ نیکان فتحی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم معنوی، حامد خلیلی ازنی معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش چهاردانگه، ضمن خیر مقدم به قرا و حافظ کل قرآن  و تقدیر و تشکر از مدیریت این دو مدرسه، قرآن را ماندگار ترین معجزه پیامبران دانست و گفت به فرموده حضرت رسوا راه نجات بشریت تمسک به قرآن و اهل بیت(ع) است.

در این محفل روحانی قرا محترم با صوت دلنشین آیاتی چند از کلام الله مجید را قرائت نمودند و مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.

 نیکان فتحی حافظ کل قران مجید ، دانش آموز پایه هفتم از حفظ اقدام به قرائت قران نموده و به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

در پایان این مراسم به علت قرار داشن در ایام فاطمیه استاد تاجور اقدام به قرائت زیارت نامه حضرت فاطمه و مداحی در رسای بانوی دو عالم حضرت زهرا نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید