کد خبر:132784
پ
3581272.jpg

محدودیت های کرونایی به روستاهای مازندران رسید

خسرو طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مصوبات ستاد مقابله با کرونا برای اعمال محدودیت‌ها در روستاهای استان اظهار داشت: طبق این مصوبات، برپایی مراسم‌های جشن عروسی، ترحیم، برنامه‌های ورزشی، گردهمایی، جلسات اجتماع محور و غیره در مساجد، حسینه ها و آرامستان های روستایی ممنوع است. وی از دهیاران خواست تا نسبت […]

خسرو طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مصوبات ستاد مقابله با کرونا برای اعمال محدودیت‌ها در روستاهای استان اظهار داشت: طبق این مصوبات، برپایی مراسم‌های جشن عروسی، ترحیم، برنامه‌های ورزشی، گردهمایی، جلسات اجتماع محور و غیره در مساجد، حسینه ها و آرامستان های روستایی ممنوع است.

وی از دهیاران خواست تا نسبت به اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا نظارت کنند و گفت: همچنین بازدید از خبازی‌ها و فروشگاه‌ها و تالارها و مکان‌های عمومی وپرتجمع تشدید می‌شود.

همچنین سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز درباره بیماری کرونا جدید گفت: ادعای درمان این بیماری برخلاف تصور آسان است درحالی باید فقط باید به مطالب علمی از طرف وزارت بهداشت توجه کرد.

وی با بیان اینکه بالای ۹۰ درصد افراد بیمار و بستری شده درمان می‌شوند، یادآور شد: متأسفانه ادعا کردن درباره درمان بیماری کرونا آسان است ولی تاکنون بسیاری از مطالعات صورت گرفته نشان می‌دهد که بی تاثیربودن بسیاری از داروها اثبات شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های کرونایی در استان خواستار توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی شد.

کد خبر 5057579

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید