پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

محدودیت‌های کرونایی در مازندران به شدت کنترل می‌شود

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، سید عباس موسوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: یکی از موضوعات مهمی که برای ما همواره موجب نگرانی بود  هجوم مسافران در تعطیلات از نقاط مختلف کشور به استان مازندران است.

وی افزود: با اعمال محدودیت تردد و رفت وآمد در نظر گرفته شده توسط ستاد ملی کرونا، با توجه به اینکه همواره شاهد بودیم مسیرهای منتهی به تهران از مبادی پرتردد مسافران به استان بود این محدودیت عملا کاهش شدید ورود مسافران را در پی خواهد داشت.

موسوی به اقدامات دیگری که در گذشته نیز در استان اجرایی شد اشاره و اظهار کرد: لغو طرح‌های سواحل و تعطیلی تفرجگاه‌های استان از تصمیمات ستاد مقابه با بیماری کرونا استان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران یادآور شد: علاوه بر محدودیت‌های کرونایی پیشین که شامل تعطیلی تالارهای پذیرایی ،تجمعات ، استفاده اجباری از ماسک در مراکز اداری ، مدارس ، واحدهای صنفی بوده، تعدادی محدودیت‌های جدید نیز به آن افزوده شد.

این مسوول ادامه داد: شاهد تعطیلی تمامی واحدهای گردشگری و تفریحی شامل پارک‌ها و مراکز تفریحی تا پایان هفته آینده در سطح استان خواهیم بود، همچنین از مردم استان می‌خواهیم از برگزاری هر گونه تجمعات و مواردی از این قبیل اجتناب کرده و سفرهای درون شهری و بازدیدهای خانوادگی را به حداقل برسانند.

وی با اعلام این که با تلاش‌های صورت گرفته وضعیت بیماری کرونا در سطح استان در طی هفته های گذشته با ثبات بود اما در روزهای اخیر روند افزایشی پیدا کرده است، گفت: تنها راه کنترل این وضعیت ، افزایش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده بیشتر از ماسک، رعایت فاصلهگذاری اجتماعی توسط همه آحاد جامعه است.

 /۸۶۰۴۸/ع


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.