پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مازنی‌ها در لیگ‌برتر؛ صعود تیم امید شهر خسته

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، شاگردان جواد نکونام در تهران مراسم صعود خود را در کنار هواداران پرشور خود جشن گرفتند و به حسرت 24 ساله‌ی خود خاتمه دادند.

آنها که تا پیش از هفته پایانی لیگ دسته اول با امتیاز برابر با خونه به خونه بابل در رده سوم جا داشتند، در تهران و مقابل تیم سقوط کرده و نگون بخت راه آهن جشنواره گل به راه انداختند تا صعودشان را به مرحله بعدی  در آوراژ گل با همشهری‌شان به سود خود کنند.

نساجی مازندران که طی این سال‌ها چندین بار تا آستانه صعود پیش رفت و در نهایت در گام پایانی کم آورد، اینبار از بهترین شانس خود سود برد. سرخپوشان که در این سال‌ها با نام‌های ریز و درشتی مثل ناصر حجازی، یحیی گل محمدی، نادر دست نشان، ابراهیم طالبی، رضا فروزانی، کوروش موسوی و … بارها تا یک قدمی صعود پیش رفته بودند در نهایت به خواسته خود دست نیافتند. آنها اما امسال، فصل را با مهدی پاشازاده آغاز کرده بودند، بعد از آنکه در چند هفته از قافله رقیبان عقب ماندند داوود مهابادی را روی نیمکت خود آوردند. مهابادی اما نتوانست نساجی را در شرایط صعود قرار دهد تا مدیران این باشگاه جواد نکونام را روی نیمکت بیاورند. کاپیتان سابق تیم ملی و دستیار برکنار شده‌ی کارلوس کی‌روش با کسب نتایج جالب توجه با تیم محبوب شمالی‌ها در رقابت برای صعود قرار گرفت. آنها در هفته پایانی امیدوار به رقم خوردن نتایج خاصی بودند تا بتوانند جواز صعود را کسب کنند. شکست نفت مسجد سلیمان آنها را قطعا به عنوان صعود کننده به مرحله بعدی می‌رساند و تساوی و یا کسب امتیاز محمود فکری به همراه نفت مسجد سلیمان شرایط را برای آنها سخت‌تر می‌کرد و باید در انتظار عدم نتیجه‌گیری همشهری خود مقابل برق نوین شیراز می ماندند. آنها باید ابتدا با گل‌های فراوان راه آهن را از پیش رو بر می‌داشتند و امیدوار به عدم کسب نتیجه لازم در بابل توسط خونه به خونه بابل می‌ماندند.

محمد عباس زاده ( 2گل)، احسان پیرهادی (2گل) و مجتبی ممشلی 6 گل نساجی را برابر راه آهن در تهران و استادیوم تختی که مملو از تماشاگران قائمشهری بود، به ثمر رساندند و در بابل نیز شاگردان دراگان اسکوچیچ نیز علیرغم برتری 2 بر 1 در یک بازی پربرخورد و پرحاشیه که اخراج رحمان رضایی، سرمربی مازنی برق نوین را نیز به همراه داشت، همان اتفاقی را رقم زدند که حسرت چند ساله را خاتمه داد.

اکنون نساجی که در فصل گذشته در استادیوم عضدی رشت و در بازی پایانی شاهد جشن صعود سپیدرود بود، اینبار خود جشن باشکوهی را دور از مازندران اما با هواداران متعصبی که تختی تهران را به اشغال خود در آورده بودند، برگزار کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.