کد خبر:106567
پ
مازندران-قهرمان-مسابقات-تکواندو-نوجوانان-پسر-کشور-شد.jpg

مازندران قهرمان مسابقات تکواندو نوجوانان پسر کشور شد

به گزارش عصر روز شنبه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، این مسابقات از پنجشنبه شب هفته گذشته با شرکت  ۳۰۶ تکواندوکار از استان های سراسر کشور به میزبانی هیات تکواندو استان مازندران  در سالن «سرداران شهید نوبخت» بابلسر جریان داشت، صبح امروز با قهرمانی تکواندوکاران استان میزبان به کار خود پایان داد. […]

به گزارش عصر روز شنبه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، این مسابقات از پنجشنبه شب هفته گذشته با شرکت  ۳۰۶ تکواندوکار از استان های سراسر کشور به میزبانی هیات تکواندو استان مازندران  در سالن «سرداران شهید نوبخت» بابلسر جریان داشت، صبح امروز با قهرمانی تکواندوکاران استان میزبان به کار خود پایان داد.

براساس این گزارش نوجوانان  تکواندوکار مازندران با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره، یک برنز و ۴۶۷ امتیاز توانستند کاپ قهرمانی را بالای سر ببرند و اسماعیل اسماعیل پور به عنوان بهترین سرمربی کشور نیز در این دوره از رقابت ها انتخاب شد.

🔺هوگوپوشان آذربایجان شرقی با ۲ طلا، یک نقره، یک برنز و ۳۴۰ امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستادند و اصفهانی ها نیز با ۲ طلا، ۳ برنز و ۳۲۹ امتیاز عنوان سومی را به خود اختصاص دادند.

🔺تیم‌های کرمانشاه، تهران، خوزستان، فارس، مازندران، زنجان و البرز نیز به ترتیب عنوان چهارم تا دهمی را کسب کردند.

 منصور حدادی به عنوان بهترین داور کشور در این دوره از رقابت ها انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران مسابقات دختران نوجوان تکواندوکار قهرمانی کشور نیز فردا یکشنبه ۱۹ آبان ماه در بابلسر پیگیری خواهد شد.
 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194