کد خبر:280
پ
soort02

لزوم توجه به چشمه سورت

دبیر ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان ساری و میاندرود با بیان اینکه وجود هرگونه مشکلی را با پیگیری حل می کنیم افزود: ۳جایگاه پمپ بنزین شهرستان ساری  که  ذخیره بنزین آنها تمام شده بود از طریق پایانه نفتی ساری بنزین این جایگاه ها تامین شد. رجبی، با بیان اینکه از میاندرود و بخش چهاردانگه نیز […]

دبیر ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان ساری و میاندرود با بیان اینکه وجود هرگونه مشکلی را با پیگیری حل می کنیم افزود: ۳جایگاه پمپ بنزین شهرستان ساری  که  ذخیره بنزین آنها تمام شده بود از طریق پایانه نفتی ساری بنزین این جایگاه ها تامین شد.

رجبی، با بیان اینکه از میاندرود و بخش چهاردانگه نیز بازدیدهائی داشتیم گفت: چشمه سورت چهار دانگه علاوه بر جذابیت های تاریخی و باستان شناسی سالانه میزبان گردشگران زیادی از اقصی نقاط ایران و خارج از مرزها بوده که متاسفانه به علت عدم ساماندهی این منطقه، اطلاعاتی از تعداد  ورود مسافران و گردشگران در دست نیست.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ساری و میادرود در ادامه به نبود امکانات و تاسیسات خاص در منطقه محصور نشده چشمه سورت اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه ۵۰۰میلیون تومان اعتبار فرا شهرستانی جهت ساماندهی سورت مصوب شد هنوز محقق نشده است.

رجبی به مشکلاتی چون بحث مالکیت این منطقه در عدم اتفاق نظر مردم روستاهای اروست و مالخواست اشاره کرد و افزود: امیدواریم با واگذاری منطقه به سرمایه گذار و ساماندهی چشمه سورت تنش های محلی نیز حل شود.

وی در پایان ابراز داشت: هرگونه مشکلی در حوزه های مختلف توسط کمیته های۹گانه ستاد تسهیلات سفر شهرستان ساری بعد از شناسائی، پیگیری و در جهت رفع آن اقدامات لازم صورت می گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید