کد خبر:128030
پ
۱۳۹۹۰۳۲۵۰۰۰۸۱۷_Test_PhotoN.jpg

قول بهسازی و نوسازی جاده فرودگاه دشت‌ناز

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: سعدالله وطن‌خواه امروز درباره وضعیت پروازها با توجه به شرایط قرمز کرونایی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: باتوجه به شرایط و همچنین درخواست‌ها ۹۵ درصد پروازها در فرودگاه دشت‌ناز ساری برقرار است که بیشتر پرواز مسیر مشهد توسط شرکت‌ها تعلیق می‌شود. وی با اشاره […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

سعدالله وطن‌خواه امروز درباره وضعیت پروازها با توجه به شرایط قرمز کرونایی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: باتوجه به شرایط و همچنین درخواست‌ها ۹۵ درصد پروازها در فرودگاه دشت‌ناز ساری برقرار است که بیشتر پرواز مسیر مشهد توسط شرکت‌ها تعلیق می‌شود.

وی با اشاره به انجام ۸۰ درصدی پروازها در فرودگاه نوشهر، افزود: در فرودگاه رامسر ۱۰۰ درصد پروازها برقرار است و حتی افزایش پرواز هم داشتیم.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران اضافه کرد: البته دلیل افزایش پروازها در فرودگاه رامسر بازگشایی باند جدید فرودگاه بوده که از اهمیت بسزایی برخوردار است.

این مسؤول به بازدید نوبخت معاون رئیس‌جمهور از جاده دسترسی فرودگاه ساری، گفت:  قرار شد اعتبار برای بهسازی و نوسازی جاده تامین شود.

 /۸۶۰۳۴/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید