کد خبر:106751
پ
قاتل-بابلی-حین-اجرای-حکم-قصاص-بخشیده-شد.jpg

قاتل بابلی حین اجرای حکم قصاص بخشیده شد

این فرد پس از پایین آوردن از چوبه دار ، به بیمارستان انتقال یافت. رییس دادگستری بابل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، وضعیت مجرم بخشیده شده را به نقل از کادر بیمارستانی رضایت بخش توصیف کرد. فضل الله وکیلی راد با اعلام این که این فرد همچنان در یکی از بیمارستان های بابل بستری […]

این فرد پس از پایین آوردن از چوبه دار ، به بیمارستان انتقال یافت.

رییس دادگستری بابل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، وضعیت مجرم بخشیده شده را به نقل از کادر بیمارستانی رضایت بخش توصیف کرد.

فضل الله وکیلی راد با اعلام این که این فرد همچنان در یکی از بیمارستان های بابل بستری است، در باره چگونگی کسب رضایت خانواده مقتول توضیح داد: مجرم قاتل داماد خانواده مقتول است و دو فرزند دارد و خانواده مقتول هم پس از چند ساعت تلاش و گفت و گوی مسئولان و معتمدان حاضر در محل و به محض به اجرا در آمدن حکم،  بخشش را اعلام کردند.

قاتل بخشیده شده که بر اساس پرونده تشکیل شده ” حسینعلی ن ” نام دارد، ۴٣ ساله است و سه سال پیش در نزاع خانوادگی برادر زنش به نام ” ابراهیم گ ” را که ۳۶ سال سن داشت با سلاح شکاری به قتل رساند.

آن درگیری منتهی به قتل، ۲۹ آذر سال ۹۵ پس از حضور دو طرف در دادگاه بابل برای پایان دادن به اختلافات دیرینه خانوادگی رخ داد. در آن روز قاتل پس از بیرون آمدن از جلسه دادگاه با مقتول درگیری لفظی و فیزیکی پیدا کرد و سپس در بیرون ساختمان دادگاه از داخل خودروی خود اسلحه شکاری برداشت و در ملاعام برادر زنش را با شلیک گلوله بر سرش به قتل رساند.

قاتل اگر چه بلافاصله متواری شده بود، ولی پس از دور شدن کمتر از یک کیلومتر از صحنه جرم دستگیر و بازداشت شد.

کلیدواژه : بابلدادگستریقتل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194