فیلم: به یاد آغوش ها و بوسه هایی که در ایام کرونا از آن محرومیم!

در ایامی که شیوع بیماری کرونا، روزهایی سختی را برای تقریبا کل جهان رقم زده و با لزوم طرح قانون فاصله گذاری اجتماعی ( شما بخوانید قرنطینه ! ) در…

پنجشنبه, ۱۴ فروردین, ۱۳۹۹ :: ۲۲:۳۷

کد خبر : 119336

در ایامی که شیوع بیماری کرونا، روزهایی سختی را برای تقریبا کل جهان رقم زده و با لزوم طرح قانون فاصله گذاری اجتماعی ( شما بخوانید قرنطینه ! ) در کشور یکی از موضوعاتی که آرام آرام دارد از یادمان می رود در آغوش کشیدن و بوسیدن عزیزانمان است که حتی در ایام نوروز به حق برای دوری از شیوع ویروس کرونا از آن منع شده ایم.

آقای مهدی زمانپور کیاسری کارگردان و مستندساز برجسته چهاردانگه ای کشور با ارسال فیلمی از لحظه عزیمت خود از حج تمتع در سال ۱۳۸۶ این موضوع را یادآور شده که یکی از موضوعاتی که لزوم اجتناب از کارهایی که شیوع ویروس کرونا را منجر می شود چقدر می تواند زودتر ما را دوباره به نعمت در آغوش کشیدن عزیزانمان نزدیک کند.

زمانپور در توضیح این ویدئو نوشت:

هو الجمیل

این ویدئو در مراسم بازگشت سفرم از حج تمتع ( واجب ) در سال ۱۳۸۶ ا دوربین خانگی گرفته شد که نشان از عشق، صفا و معرفت هم ولایتی های عزیزم ( کیاسر ) را دارد. نکته جالب و دلیل به اشتراک گذاشتن این فیلم، حس خوب در آغوش گرفتن و بوسه های پی در پی هست که در این ایام کرونا برای همه آرزو شده است!

توضیح اینکه: حدود بیست نفر از افراد حاضر در این فیلم فوت کرده و آسمانی شده اند که برای همه آنها از خداوند منان طلب آمرزش و مغفرت داریم. روحشان شاد.

 

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری چهاردانگه می باشد . www.4dangehnews.ir