پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

فلاح: نگران نباشید، حالم خوب است

مدافع ملی پوش پیکان از همه عزیزانی که جویای احوالش بودند تشکر و اعلام کرد حال عمومی مناسبی دارد.

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، سامان فلاح مدافع ملی‌پوش پیکان شب گذشته در یک سانحه رانندگی به شدت مصدوم شد. خودروی حامل فلاح در مسیر شمال به تهران واژگون شد و فلاح به شدت آسیب دید اما حالا با بررسی‌های پزشکی مشخص شده که این بازیکن جوان و ارزشمند مشکل حادی ندارد و به زودی سلامتی خود را به دست خواهد آورد.

سامان فلاح با اشاره به سانحه‌ای که شب گذشته برایش پیش آمد، در گفت‌وگوی کوتاهی بیان کرد: جا دارد از همه افرادی که جویای احوالم بودند تشکر کنم. از آقای قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی که محبت کردند و تماس گرفتند، از آقای مجتبی حسینی که زحمت کشیدند و به بیمارستان آمدند و سایر عزیزانی که در ساعات تلخ زندگی‌ام با حضور در بیمارستان یا به صورت تلفنی کنارم بودند و روحیه دادند، ممنونم و امیدوارم بتوانم محبت‌های آنها را جبران کنم.

او درباره شرایط جسمانی‌اش گفت: خداراشکر می‌کنم که اتفاق بدتری برایم رخ نداد. آن‌طور که پزشکان گفته‌اند شکستگی خاصی ندارم اما بدنم بسیار کوفته است و زخم‌هایی هم ایجاد شده است. حال عمومی‌ام خوب است و جای نگرانی وجود ندارد. امیدوارم هرچه سریع‌تر بتوانم به سلامتی کامل برسم و به فوتبال برگردم.

1833174
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.