کد خبر:105455
پ
عکاسان-مازندران-بر-نقاط-ضعف-پدافند-غیرعامل-زوم-می‌کنند.jpg

عکاسان مازندران بر نقاط ضعف پدافند غیرعامل زوم می‌کنند

این مسابقه را اداره کل پدافند غیرعامل مازندران برنامه ریزی و اعلام کرده است : تمامی فیلم‌ها و عکس‌هایی که با موضوع پدافند غیر عامل به وسیله دوربین گوشیهای تلفن همراه و دوربین های دیگر خلق شده است می توانند به این مسابقه ارسال شوند.  این اداره کل در فراخوان خود تاکید کرده است که […]

این مسابقه را اداره کل پدافند غیرعامل مازندران برنامه ریزی و اعلام کرده است : تمامی فیلم‌ها و عکس‌هایی که با موضوع پدافند غیر عامل به وسیله دوربین گوشیهای تلفن همراه و دوربین های دیگر خلق شده است می توانند به این مسابقه ارسال شوند. 

این اداره کل در فراخوان خود تاکید کرده است که نخستین دوره از مسابقات پدافند غیر عامل از لنز دوربین با موضوع نقاط ضعف و آسیب پذیری زیرساخت های آب ، برق ، گاز و شبکه های ارتباطی مخابرات با هدف فرهنگ‌سازی و مشارکت فعال مردم برگزار خواهد شد.

بر اساس این فراخوان، علاقه مندان می توانند عکس ها و فیلم های خود را از طریق پیام‌رسان ها با شماره ۰۹۳۹۶۵۲۳۷۳۳ و همچنین با استفاده از آدرس ایمیلی به نشانی padafand.mazandaran@gmail.com ارسال کنند.

اداره کل پدافند غیرعامل مازندران همچنین از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی padafand.mazandaran@ هم پذیرنده آثار عکاسان ، فیلمبرداران و شهروندان برای شرکت در مسابقه است.

مهلت ارسال آثار از امروز شنبه چهارم تا جمعه دهم آبان است.

مشخصات فنی محتواهای ارسالی برای مسابقه 

بر اساس اعلام اداره کل پدافند غیرعامل مازندران ، علاقه مندان به شرکت در این مسابقه باید دقت داشته باشند که حجم عکس ها نباید از سه مگابایت تجاوز کند. 

عکس‌های سیاه و سفید نیز در این مسابقه می توانند شرکت کنند.

همچنین باید برای هر عکس نام عکاس ، تاریخ و مکان ثبت اثر ذکر شود.

عکس ها باید فاقد لوگو ، قاب ، نوشته و یا هرگونه نشانه اضافی باشند.

ویرایش عکس با نرم افزارها تا جایی که مفهوم و سندیت عکس مخدوش نشود ، منعی ندارد.

قرار است به ارسال کنندگان آثار برتر جوایزی در همایش بزرگ فعالان عرصه پدافند غیرعامل استان اهداء شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194