کد خبر:5290
پ
۱۱۵

عملیات اجرایی ساخت پایگاه اورژانس محور ساری به کیاسر آغاز می‌شود

رئیس اورژانس مازندران گفت: در صورت تخصیص اعتبار ۱۶۰ میلیون تومانی که در اختیار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد عملیات اجرایی ساخت پایگاه اورژانس محور ساری به کیاسر آغاز می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، فرهاد مصدری امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، از تخصیص اعتبار برای احداث پایگاه اورژانس در محور ساری به کیاسر خبر داد.

 

وی تصریح کرد: احداث پایگاه ساری به کیاسر به دلیل بار تصادفات زیاد در این مسیر و دوری دیگر پایگاه این منطقه بسیار ضروری بود.

 

رئیس اورژانس مازندران خاطرنشان کرد: برای ایجاد پایگاه اورژانس در مسیر ساری به تاکام در حدفاصل روستای کرسام زمینی به مساحت ۲۰۰ متر در نظر گرفته شد.

 

این مسئول بیان داشت: با توجه به نیاز منطقه و بار ترافیکی که در حال حاضر و در آینده در این مسیر ایجاد می‌شود پیشنهاد احداث پد فرود بالگرد نیز مطرح شد که این اقدام مورد توافق مسئولان شهر ساری نیز قرار گرفت.

 

مصدری گفت: برای ایجاد پد فرود بالگرد ۲۰۰ متر زمین اضافه نیاز است که مسئولان اجرای با قرار دادن زمین اضافه‌تر به صورت اولیه موافقت کردند.

 

وی با اعلام اینکه برای اجرای این پروژه نیاز به ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است، افزود: فرماندار ساری نیز قول داد که ۱۶۰ میلیون تومان از اعتباری که در اختیار نمایندگان مجلس است را به اجرای این پروژه اختصاص دهد.

 

رئیس اورژانس مازندران در پایان گفت: در صورت تامین اعتبار اولیه این پروژه توسط فرماندار ساری عملیات اجرایی اورژانس در این منطقه در دستور کار قرار می‎گیرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید