کد خبر:2047
پ
seyyed-vali-shojaei-langari

عکاس چهاردانگه نیوز، نفر اول جشنواره عکس بهشهر شد

آقای سید ولی شجاعی لنگری، عکاس و خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، با ۶ عکس در این جشنواره شرکت کرده بودند که به انتخاب هیئت داوران یک عکس ایشان به عنوان عکس برتر انتخاب و از ایشان تقدیر شد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، اولین جشنواره عکس شهرستان بهشهر با ارائه آثار هنرمندان استان و شهرستان برگزار گردید. در این جشنواره از بین حدود ۹۰۰ اثر ارسالی هیات داوران تعداد ۵۲ اثر جهت شرکت در نمایشگاه راه یافتند.

 

این جشنواره با هدف شناسایی ظرفیت های هنرمندان استان و معرفی جاذبه های این شهرستان برگزار شد. عکاسان شرکت کننده در این جشنواره حدود ۹۰۰ عکس خود را با موضوعات مرتبط با بهشهر شامل اماکن و ابنیه تاریخی و صنایع دستی بهشهر، شخصیت ها و چهره های ماندگار در عرصه های مختلف دینی، فرهنگی، هنری، اجتماعی،سیاسی ، آیین ها و سنت های بومی و محلی ،مکان های تفریحی و توریستی و مراسم مذهبی، ملی، به دفتر این جشنواره ارسال کردند.

 

داوران این جشنواره پس از بررسی های انجام شده ، ۵۲ اثر از ۲۷ عکاس را انتخاب کردند که این عکس ها به مدت یک هفته به معرض نمایش درآمد .

 

آقای سید ولی شجاعی لنگری، عکاس و خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، با ۶ عکس در این جشنواره شرکت کرده بودند که به انتخاب هیئت داوران یک عکس ایشان به عنوان عکس برتر انتخاب و از ایشان تقدیر شد.

 

آقای شجاعی تنها عکاس این جشنواره بودند که در چندین موضوع، عکس از جمله : محیط زیست ، چشم انداز ، مردم نگاری و … ارائه کرده بودند.

 

عکس آقای شجاعی که از جزیره میانکاله بهشهر و نیروگاه شهید سلیمی نکا گرفته بودند با نام « زیستگاه ناپاک! » در این جشنواره حائز رتبه ی نخست شد و تندیس و لوح تقدیر و جوائز این جشنواره را کسب کرد.

 

با اعلام هیات داوران علاوه بر سید ولی شجاعی لنگری که رتبه ی اول این جشنواره را کسب کرد،  علی رضا تقوی و علی اصغر ابراهیمی به ترتیب رتبه های دوم و سوم این جشنواره را به خود اختصاص دادند.

در این بخش همچنین از میثم محسنی ، حسین ساداتی ، حمزه عموزاد و مجتبی محمدنیا به عنوان عکاسان راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره تقدیر شد.

 

برای دیدن تصویر در اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

 

zistgah-napak

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید