کد خبر:130873
پ
۱۳۹۹۰۶۲۴۰۰۰۰۲۰_Test_PhotoN.jpeg

عجین شدن شور حسینی با کمک‌های مومنانه در سوادکوه

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، شور حسینی محرم امسال با مهربانی عجین شد و حضور مختلف گروه‌های مردمی، خیران و جهادی در صف‌های کمک مومنانه بر اهمیت آن افزوده است. در کنار هیات‌های عزاداری که قبلا تصور همه بر این بود که ماموریت‌شان تنها عزاداری است موکب‌های عزاداری که این […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، شور حسینی محرم امسال با مهربانی عجین شد و حضور مختلف گروه‌های مردمی، خیران و جهادی در صف‌های کمک مومنانه بر اهمیت آن افزوده است.

در کنار هیات‌های عزاداری که قبلا تصور همه بر این بود که ماموریت‌شان تنها عزاداری است موکب‌های عزاداری که این روزها باید خود را برای پیاده‌روی بزرگ اربعین آماده می‌کردند درحال برگزاری مراسم‌های عزاداری با چاشنی مهربانی و همدلی هستند که بر بهتر و پرشور تر شدن مراسم‌های عزاداری افزوده است.

علی رمضانی مدیر موکب شهدای سوادکوه و سوادکوه شمالی در این‌باره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: در ایام محرم یک‌هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم و ۲۰۰ بسته سبد کالای معیشتی در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

وی افزود: در کنار توزیع غذای گرم و کمک‌های مومنانه، خدمات بهداشتی در معابر و خیابان‌های توزیع شد که برای اربعین نیز توزیع بسته حمایتی و بهداشتی به خانواده‌ها را خواهیم داشت.

مدیر موکب شهدای سوادکوه و سوادکوه شمالی بیان کرد: ایستگاه سلامت را در سوادکوه روز اربعین برپا خواهیم کرد که توزیع مواد بهداشتی خواهیم داشت.

رمضانی اضافه کرد: برای روز اربعین توزیع لوازم‌التحریر و بسته‌های معیشتی را در منطقه خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: در کنار کمک‌های مومنانه، به دنبال جمع‌آوری کمک‌ها برای توسعه و تکمیل صحن حضرت زینب(س) هستیم.

 /۸۶۰۳۴/غ


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید