پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

عالیشاه؛ جایگزین امیری در خط حمله در دیدار با الهلال؟

این احتمال وجود دارد که یحیی خط حمله متفاوتی در بازی با الهلال داشته باشد.

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، پرسپولیس در نیم فصل دوم فصل پیش توانست با جذب شهریار مغانلو و اضافه شدن عیسی آل کثیر و همچنین اوج گرفتن مهدی عبدی شرایط خوبی را در خط حمله پیدا کند و دیگر شاهد استفاده بازیکنان چند پسته و غیر تخصصی در خط حمله سرخ‌ها نباشیم.

رفتن شهریار، که با وجود خروج از این تیم همچنان برترین گل‌زن پرسپولیس در آسیا محسوب می‌شود کار را برای گل‌محمدی سخت کرد و سبب شد تیمش را مقابل استقلال تاجیکستان با زوج امیری-عبدی به میدان بفرستد. این دو نفر روز موفقی را سپری نکردند و نتوانستند فرصت‌های زیادی برای خود ایجاد کنند تا جایی که یحیی در نیمه دوم آل کثیر و پاکدل را به زمین فرستاد تا شکل تازه‌ای به خط حمله تیمش دهد.

حال ممکن است گل محمدی چاره‌ای جدید برای خط حمله خود اندیشیده باشد و این بار امیدعالیشاه را در پست مهاجم بازی دهد و در پست وینگر راست احسان پهلوان را به ترکیب بازگرداند. زوج احتمالی عالیشاه نیز از بین عبدی و آل کثیر انتخاب خواهند شد و شاید این بار فرصت فیکس بازی کردن به عیسی برسد. در نهایت باید گفت تمام موارد ذکر شده احتمالی است و با توجه به تمهیداتی که سرمربی سرخ‌ها در این مدت اندیشیده بود، حدس ترکیب قرمزها اصلا کار آسانی نیست ولی احتمال سورپرایز الهلالی‌ها با تغییر ترکیب نسبت به بازی با استقلال در یک هشتم، وجود دارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.