پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

طعنه مدیرعامل تراکتورسازی به امید عالیشاه

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، در شرایطی که موضوع امید عالیشاه برای تراکتورسازی در روزهای گذشته حواشی ایجاد کرده است، امروز مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتورسازی ضمن اشاره به موضوع جذب بازیکنان سرباز به عالیشاه طعنه زد.

آجورلو در این خصوص گفت: «من موافق ادامه سیاست اتکا به بازیکن سرباز نیستم؛ اگرچه اعتقاد دارم اکثر سربازان بدون حاشیه و باآرامش کار خودشان را در باشگاه دنبال کردند؛ اما نمونه هایی هم وجود داشته که از دایره حرفه ای گری و قانون خارج شدند که مسلما طبق قانون در این مورد عمل می شود. با این وجود باید به مسئله، کلی نگاه کنیم. رابطه باشگاه و بازیکنان سرباز دو طرفه است. تراکتورسازی برای بازیکنان یک فرصت است.»

وی افزود: «مسلما اگر تراکتور سرباز نپذیرد، بازیکنان برای خدمت خود دچار مشکل می شوند و از این نظر تراکتور به فوتبال کشور خدمت می کند. برخی افراد یک طرفه به قاضی می روند و تراکتور را برای این خدمتی که می کند مورد انتقاد قرار می دهند. صورت مساله این گونه که این دوستان می گویند نیست؛ به هر حال در مورد بازیکنان سرباز ما باید طوری برنامه ریزی کنیم که تراکتور هم بهترین بهره را ببرد.»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.