کد خبر:132987
پ
3495979.jpg

طرح ویژه قرارگاهی محله محور برای مهار کرونا در مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه ستاد استانی مقابله با کرونا با اظهار اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان ارتقا یافته است، افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان نسبت به گذشته بهتر شده است. وی با بیان اینکه ۸۰ درصد مردم استان ماسک می‌زنند، گفت: میانگین […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه ستاد استانی مقابله با کرونا با اظهار اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان ارتقا یافته است، افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان نسبت به گذشته بهتر شده است.

وی با بیان اینکه ۸۰ درصد مردم استان ماسک می‌زنند، گفت: میانگین رعایت فاصله گذاری اجتماعی در استان حدود ۶۰ در صد است.

وی با اشاره به تمدید محدویت‌های کرونایی در مناطق دارای وضعیت قرمز با عنوان اینکه برخی مناطق استان در حال رفتن به سمت شرایط قرمز هستند از مردم خواست تا دغدغه بیشتری برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند.

حسین زادگان بااشاره به شیوع کرونا در کانون‌های پرخطر نظیر نانوایی‌ها، پمپ بنزین‌ها و غیره اظهار داشت تمهیدات ویژه ای برای نظارت بر این مراکز صورت گرفته است و تعطیلی واحدها از جمله جرایم تعیین شده است.

استاندار مازندران همچنین از اجرای طرح ویژه قرارگاهی برای مهار کرونا در استان خبر داد و گفت: این طرح به صورت محله به محله اجرا می‌شود و در آن از ظرفیت بسیج و هیئت‌های امنا باستفاده خواهیم کرد.

کد خبر 5060568

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید