کد خبر:125112
پ
3427996.jpg

طرح ضربتی راهداری در ۲ محور مازندران اجرا شد

عباسعلی نجفی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح ضربتی راهداری محوری در راههای استان، اظهار داشت: این طرح در محورهای سوادکوه و هراز تاکنون اجرا شد و ۱۱ اکیپ راهداری به فعالیت و انجام خدمات پرداختند. وی با بیان اینکه طرح راهداری ضربتی در محور سوادکوه از گدوک تا قائمشهر با […]

عباسعلی نجفی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح ضربتی راهداری محوری در راههای استان، اظهار داشت: این طرح در محورهای سوادکوه و هراز تاکنون اجرا شد و ۱۱ اکیپ راهداری به فعالیت و انجام خدمات پرداختند.

وی با بیان اینکه طرح راهداری ضربتی در محور سوادکوه از گدوک تا قائمشهر با چهار گروه ۱۵ نفره اجرا شد، افزود: همچنین این طرح با ۱۵ نفر در قالب هفت گروه در محور هراز از امامزاده هاشم تا آمل اجرا شده است.

وی روکش آسفالت، تابلو و علائم، خط کشی، پاکسازی و روشنایی را از جمله خدمات ارائه شده در قالب طرح ضربتی راهداری بیان کرد و ارتقای ایمنی جاده‌ها را از مهمترین اهداف اجرای این طرح برشمرد و گفت: شستشوی علائم، رنگ آمیزی نرده‌ها و پایه، ساماندهی تابلوها، تعویض گاردیل و روکش آسفالت از جمله برنامه‌هایی است که اجرا می‌شود.

نجفی در عین حال با اشاره به شیوع کرونا از مردم و مسافران خواست از سفرهای غیرضرور به استان پرهیز کنند.

بیش از ۱۰ هزار کیلومتر راه در مازندران وجود دارد.

کد خبر 4962184

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194