کد خبر:127940
پ
۲۸۴۳۱۴۸.jpg

طرح سایت موزه «وستمین» تهیه شده است

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از مهر، سیف‌الله فرزانه بعدازظهر جمعه در جلسه بررسی توسعه گردشگری بخش چهاردانگه با حضور مسئولان این منطقه، گفت: جاذبه‌های مهم تاریخی وطبیعی در این منطقه، آن‌را به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگران داخلی وخارجی تبدیل کرده‌است. وی با اشاره به اهمیت رونق گردشگری در این […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از مهر، سیف‌الله فرزانه بعدازظهر جمعه در جلسه بررسی توسعه گردشگری بخش چهاردانگه با حضور مسئولان این منطقه، گفت: جاذبه‌های مهم تاریخی وطبیعی در این منطقه، آن‌را به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگران داخلی وخارجی تبدیل کرده‌است.

وی با اشاره به اهمیت رونق گردشگری در این منطقه، افزود: ایجاد انگیزه در بین جوامع شهری و روستایی منطقه و توسعه بوم‌گردی، برنامه‌ای مهم در تحقق این موضوع خواهد بود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران گفت: فعالیت سرمایه‌گذار در محوطه میراث طبیعی چشمه سورت این منطقه ادامه دارد و قطعاً یکی از گزینه‌های جدی ثبت‌جهانی برای استان خواهد بود.

فرزانه با اشاره به بافت تاریخی شهر کیاسر گفت: این اداره کل آمادگی دارد تا بعد از مراحل کارشناسی در این بافت، خانه‌های واجد شرایط آن‌را در فهرست آثار ملی ایران به ثبت برساند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با اشاره به ابعاد تاریخی این منطقه افزود: طرح سایت موزه وستمین تهیه شده است و پس از تأمین اعتبار لازم مراحل اجرایی آن آغاز خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید