پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان در حد تحقیقات است

استاندار مازندران گفت: طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان درحد تحقیقات است و بررسی های لازم زیست محیطی روی آن انجام می شود

0

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه،استاندار مازندران گفت: طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان درحد تحقیقات است و بررسی های لازم زیست محیطی روی آن انجام می شود.

 

ربیع فلاح جلودار گفت: این طرح در حد تحقیقات است و دولت تدبیر و امید که درواقع دولت محیط و زیست است و حفظ محیط‌ زیست سرلوحه کارش قرار دارد، کاری بدون ارزیابی زیست‌محیطی انجام نمی‌دهد.

 

وی درعین‌حال تصریح کرد: دولت گذشته که با بیل و بولدوزر اقدام به اجرای طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان کرده بود و در این دولت این کار متوقف شد و هم‌اینک این طرح در حال بررسی است.

 

فلاح جلودار یادآور شد: مطمئن باشید دولت کاری بدون ارزیابی زیست‌محیطی انجام نخواهد داد و همه جوانب طرح را بررسی خواهد کرد.

 

به گزارش مهر، کلید خوردن طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان در روزهای اخیر بازتاب های وسیعی در بین بخش های مختلف داشته است و بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران، نگرانی خود را نسبت به اجرای این طرح اعلام کرده اند و از ان به عنوان یک فاجعه زیست محیطی یاد کرده اند.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.