پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

شکایت باشگاه تراکتور از امید عالیشاه به مراجع قضایی / واکنش عالیشاه

باشگاه تراکتور از امید عالیشاه و سعید آقایی به مراجع قضایی شکایت کرد.

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، رسانه رسمی باشگاه تراکتور نوشت: «بر اساس آنچه که در تصاویر بازی نیمه‌تمام دو تیم تراکتور و پرسپولیس از هفته بیست‌و‌هشتم مسابقات لیگ برتر منتشر شده است، سعید آقایی بازیکن حریف حین خروج از زمین مسابقه و در مسیر منتهی به تونل ورزشگاه با حرکت دست خطاب به هواداران تراکتور، به شکل زننده‌ای توهین می‌کند.

همچنین در صحنه‌ای دیگر که تصویرش بامداد امروز (شنبه – 31 اردیبهشت) به روابط عمومی تراکتور ارسال شده است؛ امید عالیشاه با حرکت دست و به شکلی زننده و وقیح به هواداران حاضر در ورزشگاه توهین می‌کند.

با توجه به اینکه چنین حرکات و توهین‌هایی جرم تلقی می‌شود، باشگاه تراکتور علاوه بر کمیته انضباطی و کمیته اخلاق، به مراجع قضایی هم شکایت کرده است.

امید است، این بازیکنان به‌زودی پاسخگوی عملکرد زشت خود در پیشگاه قانون باشند و دیگر شاهد حضور چنین افرادی در زمین فوتبال نباشیم».

امید عالیشاه هیچ‌گاه رابطه خوبی با تراکتور نداشت؛ چه زمانی که برای گذراندن خدمت سربازی پیراهن این تیم را پوشید و چه حالا که با اتفاقات عجیب و غریب تبریز تنش‌ها میان او و هواداران و مسئولان این باشگاه تبریزی بیش از پیش شده است.

امید عالیشاه که با بازوبند کاپیتانی به میدان رفته  بود مسئولیت ارسال ضربات شروع مجدد سمت چپ زمین را برعهده داشت و هنگام کرنر زدن‌ها به قدری سنگ خورد که از کوره در رفت و با هواداران و بازیکنان تراکتور درگیر شد.

عالیشاه روز گذشته در مورد مقابله به مثلش در برابر هواداران تراکتور نوشته بود اگر مقابل رفتار زشت تماشاگرنماها ایستادگی نمی‌کردم ظالم بودم. ماجرای میان او و تراکتور حالا ادامه‌دار شده و  امروز باشگاه تراکتور از شکایت علیه عالیشاه به مراجع قضایی خبر داد.

کاپیتان دوم پرسپولیس نیز این بار بدون هیچ کلمه‌ای و با انتشار یک تصویر به این شکایت واکنش نشان داد. این تصویر که مربوط به گلات قهرمانی است و بازیکنان عدد پنج را نشان می‌دهند حالا برای کنایه به تراکتور استفاده شده و به پنج برد متوالی قرمزهای تهرانی مقابل این تیم اشاره دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.