پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

شهید ذاکریان با ایثار و از خودگذشتی راه پدر شهیدش را ادامه داد

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، همزمان با سالروز شهادت حضرت امام حسن عسکری(ع) عصر امروز آیت الله محمد باقر محمدی لایینی نماینده ولی فقیه در مازندران به همراه مدیرکل بنیاد شهید مازندران در دیدار با خانواده شهید خدمت حبیب ذاکریان دیدار و از مادر صبور ، همسر، فرزندان و بیت مکرم شهید سلیمان ذاکریان دلجویی و شهادت این عزیز سفر کرده را به این خانواده گرانقدر تسلیت گفت.

وی گفت: واژه شهید و شهادت در شان و منزلت هر کسی نیست این فرهنگ فقط شایستگانی همچون شما را شامل می‌شود که سه تن از بهترین عزیزان خود را در دوران دفاع مقدس و در راه سلامت مردم جامعه تقدیم کردید.

محمدی لائینی تصریح کرد: این بیت دارای عزت، احترام و منشا خیر و برکت است و فرزندان این بیت باید جای خالی پدر را پر کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: شهید خدمت ذاکریان با ایثار و از خودگذشتی خود، هدف و راه پدر شهیدش را ادامه داد و در مسیر خدمت به بیماران نیازمند تا آخرین لحظه دست از تلاش نکشید.

گفتنی است مادر بزرگوار و فداکار شهید خدمت دکتر ذاکریان همسر شهید سلیمان ذاکریان و خواهر سردار شهید محمد مهدی نصیرایی است.

شهید خدمت دکتر حبیب ذاکریان متخصص رادیولوژی بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود بوده که در حین ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی بر اثر ابتلا به این ویروس منحوس به خیل شهدای خدمت پیوست.

شهید سلیمان ذاکریان متولد ششم خرداد سال ۱۳۲۵، هفتم مهرماه سال ۱۳۶۲ به درجه رفیع شهادت نائل شد.

ناگفته نماند؛ پس از شهادت فرزند شهید وریجی، شهید ذاکریان دومین فرزند شهید خدمت در میان پزشکان استان مازندران به شمار می‌رود.

به گزارش فارس، در این دیدار فرزند شهید سلیمان ذاکریان به بیان خصوصیات اخلاقی برادر شهیدش (دکتر ذاکریان ) پرداخت.

 /۸۶۰۴۸/ع


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.